Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pékárut ehet egy 9...

Milyen pékárut ehet egy 9 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Szeretnék a kislányomnak vmi tartalmasabbat adni mostmár uzsira, tízóraira. Mi nem eszünk sima kenyeret,max purpurt, vagy korpovitot, finn crispet. Nyilván ezekből nem kaphat. Sima fehér kenyeret, vizes zsemlét vagy mit adhatnék neki? Vagy vmi egészségesebb verzió ami nem magvas mint a purpur?

Nem saját sütésre gondoltam elsősorban.


2021. márc. 14. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A NÉBIH ajánlata szerint 10 kg és 1 éves kor alatt nem ajánlottak a teljes kiőrlésű gabonák, így a sima fehér zsemle, kenyér, kifli azok, amiket adhatsz neki. Amúgy ha nem tartalmaz cukrot, nincs agyonsózva, nincs magvakkal megszórva, szóval az ilyen teljesen hagyományos, egyszerű pékárut adod, akkor az mehet neki nyugodtan. Császárzsemle, fehér kenyér, nosztalgia kifli, lazán.
2021. márc. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. 10 kiló amúgy pont. Ezt én is olvastam, hogy teljeskiörlésűt nem lehet. Viszont amik vannak tej és gabonapépek, azok mind teljeskiörlésű gabonákat tartalmaznak. Ez erdekes ellentmondás.
2021. márc. 14. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a babakajákat jobban ellenőrzik mikotoxinokra, mint a pékségben kapható termékeket, meg a babakajákban nincsenek apró magvak. A babakaja részlegen nézhetsz neki babakekszet is, sokféle van, életkort is feltüntetik.
2021. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös rizs uzsira, bsbspalacsinta (tojâs, banân)
2021. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4vagyok *babapalacsinta
2021. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!