Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik az érveitek a gyermekválla...

Mik az érveitek a gyermekvállalás mellet?

Figyelt kérdés

Én magam is szülő vagyok, a világ legtermészetesebb dolga számomra, így kb nem is tudok nagyon érveket mondani, annyira magától értetődő.


Ezért inkább a TI véleményetek érdekel hogy miért jó, érdemes, kell gyermeket vállalni!


Most az ellenérvek nem érdekelnek, abba ne menjünk bele inkább.



2021. márc. 19. 07:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nincs érvem. Nem érvek meg ilyen-olyan okok miatt vállaltunk babát, hanem mert szerettünk volna, számunkra így teljes (azaz még nem, mert akarunk még babát, de érted :D ) a család.
2021. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Egyetlen érv van: gyereket akar. Ennyi. Minek ezt túl ragozni?
2021. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Akinek érvelni kell, akit győzködni kell, az jobb ha nem vállal.
2021. márc. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Legyen, aki örököl mindent és ne az államra szálljon a vagyon.
2021. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nincs érv, mert józan ésszel az ember sosem vállalna. Ebben a szív a döntő.
2021. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Én felsorakoztattam egy rakás érvet ellene, amit csak az internet nyújtani tudott, és az internet ilyen szempontból bőven ad példát. Amikor már egyik érv sem volt elég, hogy eltántorítson, akkor vállaltam gyereket. Ha közben majd kiderülnek jó dolgok, tiszta felüdülés lesz, a nettó horrorhoz képest, amivel eddig edzettem a lelkemet. :D


(11hkm)

2021. márc. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
CSOK, Babaváró
2021. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
40%
világ legtermészetesebb dolga?jó kis provokáló szöveg...
2021. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Annál csodálatosabbat elképzelni sem tudok, mint hogy azt az embert, akit a világon a legjobban szeretek, összegyúrjuk velem és meglássuk, mi sül ki belőle. 😊 Alapból milyen csoda az, hogy csak mert mi szeretjük egymást, termetünk egy/több embert. 😍 Ez így tök nyálasan hangzik, tudom, de tényleg így gondolom. Imádom hogy látom magunkat a gyerekeinkben.
2021. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az egyik érvem a gyerekvállalás mellett a majdani unokázás volt. Egyszerűen szeretnék majd unokázni is, de ezért ugyebár gyereket is kell vállalni.
2021. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!