Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit teszel annak érdekében,...

Mit teszel annak érdekében, hogy szülés után is szexi legyél?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 16:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Szülés után mikor?
2021. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Ahogy az 1es kérdezi...

Nem mindegy hogy szülés után 1 óraval, vagy 1 évvel...

2021. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
A hajam mindig frissen van mosva, nem hagyok 2-3 centinél nagyobb lenövést. A körmeim rendben, ugyanúgy sminkelek, mint a gyerekek előtt. A ruhatáram sem változott jelentősen, itthon eddig is kényelmesben voltam, elmenni viszont nem szoktam itthoniban. Azt gondolom, ennyi elég kell, hogy legyen, ha valóban szeret a férjem. És úgy tűnik, elég. 😊
2021. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt mint előtte ... kis smink,szép ruhák, némi torna,szép fehérneműk, igényesseģ... de alapvetően en mindent ugy csinalok mint szülések elott
2021. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát először is minden nap szakítok időt tusolásra, arra, hogy megcsináljam a hajam és egy laza sminkre. Minden nap felöltözöm rendesen és nem pizsiben nyomulok egész nap.Parfümöt mellőzöm a baba miatt de nem akarok bababüfi szagot árasztani ezért finom illatú testápolót használok fürcsi után. Elkezdtem már diétázni, edzeni. Hetente többször is tornázok itthon. Ha megyek/megyünk valahova akkor sportosan de csinosan felöltözök. Farmer, egy csinosabb bő felső (mert pocakom van még) és valami csinosabb cipő. A hajam is megcsinálom és sminkelek is...olyankor használok parfümöt. Egyenlőre ennyi telik. A férjem mindig megdícsér, hogy csinos vagyok. Ez nagyon jól esik.
2021. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
99%
Minden ugyanolyan, sosem voltam szexi 😅
2021. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanazt mint előtte. Nem voltam én sem az a kifejezetten szexi nő, mármint inkább a farmer-póló-edzőcipős típus vagyok, ezt nem nehéz tartani szülés után sem :D Az alap igényességre ugyanúgy odafigyelek, mint bármikor, tisztálkodás, körömápolás, szemöldökszedés, hajfestés, ezeket pontosan ugyanolyan időközönként csinálom, mint eddig.
2021. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%

Nem kell tenni érte, előtte is az voltam, terhességem alatt is és utána is. Egy héttel utana is. Felesleg soha nem volt, sminkkel, öltözködéssel megerőltetni nem kell magam , mert ugyanúgy testhez álló ruhát hordok, viselkedésem a fáradtság ellenére is szexivé vonzóvá tesz párom számára,nem lettem sárkány, gondoskodom a családról, kedves vagyok.

Mindig én kelek, sokszor felvan a kicsi, más fél éves, segítségem nincs. Vidzont minden nap szexelünk, nagy az étvágyunk. Ez feszültség levezetés, feltöltődés nekem, sokat segít a mindennapok szürkeségében. Rengetegszer veszek fel jelmezt, szexi fehérneműt, imádom ezeket. Szóval akibe benne van, annál nincs az az isten, hogy elmuljon egy gyerek hatására.

2021. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Férjemnek szőrös lábbal, ringó hájjal is túl szexi vagyok, nem tudok elégszer fejfájást színlelni.... ;)
2021. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
3%
Na megjelent a sok irigy, lestrapált, trampli muter lepontozni azokat, akik tesznek valamit azért, hogy ne egy lepukkant hájtömeg legyen szülés után vagy azt, aki be meri vállalni, hogy szülés előtt és utána is szexinek érzi magát (8-as). Szomorodjatok meg 🙂
2021. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!