Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovu után 1 héttel ez normális?

Ovu után 1 héttel ez normális?

Figyelt kérdés

A hasam bal oldalán, kb a petefészek környékén fura érzés van.. nem fájdalom, nem tudom hogy tudnám leírni ezt az érzést... 😄 többször éreztem már ezt, valószínűleg ha valamit elkezdenék csinálni fel sem tűnne.

nektek szokott ilyen lenni? mi okozhatja? baba (ha van) nem hiszem hogy tud ilyet ilyenkor 😄


2021. márc. 20. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sárgatest esetleg.
2021. márc. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mire gondolsz ezalatt?
2021. márc. 20. 08:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyszer valahol azt olvastam, hogy az ott maradt sárgatest okozhat hasi "fájdalmat". De lehet hülyeség, nem vagyok orvos :)

Nincs cisztád esetleg?

2021. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ovu után egy héttel fájni kezd gyengén hol itt, hol ott, aztán kisebb megszakításokkal fáj egészen menzeszig, de még sosem baba miatt volt, mert csak most kezdtünk próbálkozni most második hónapja. Hétfőn megyek orvoshoz általános kivizsgálásra, majd megkérdezem, mitől lehet és megírom, mit mondott. :)
2021. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nincs, legalábbis júliusban még nem volt
2021. márc. 20. 12:47
 6/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az orvos is csak annyit mondott, hogy ezer oka lehet, de mivel nekem ez rendszeres, ezért inkább kivizsgálja.
2021. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kivizsgálás alatt mit csinál? vérvételek?
2021. márc. 22. 15:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, 21. napi vérvételt és jövő héten 2-5. napira kell visszamennem. Ha tippelnem kellene, hogy nekem mi okozza ezeket a kis alhasi görcsöket, akkor az interneten szerzett szaktudásom alapján progeszteron hiányra tippelnék. Holnap meglesz a progi eredmény, majd kiderül. Neked van még más tüneted a kis bizsergés mellett?
2021. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nincs. progi hiányra gondotlam már, mert barnázás szokott lenni mielőtt megjön, de a doki szerint ez normális (hagyjuk is ezt a dokit, készülök máshoz)
2021. márc. 22. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! Megvan a progeszteron eredményem, 65.19 nmol/L, ami elvileg az egészséges kategóriában, ha jól értelmezem. Referencia: 15,5-80 nmol/L. Ha van lehetőséged, akkor csinálj te is egy vérvételt, legalább megnyugszol, de akkor nem feltétlen jelent ez progeszteron hiányt, ami élet megnyugtató. :)

Nem normális a barnázás, csak gyakori. :/ De nekem is van az is, meg mellfájdalom egy héttel azelőttől, hogy megjön.

2021. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!