Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire használható ki az a...

Mennyire használható ki az a babakocsi amihez mózeskosár és babahordozó is van? Érdemes ilyet venni? Nyáron születik a baba.

Figyelt kérdés
Meddig használható a mózeskosár? Mikortól ajánlott a babahordozó? Két babakocsi között nem tudok választani. Mindkettő vízszintesbe hajtható, csak az egyikhez nincs mózeskosár. (Graco Mirage-új és Graco Quattro Tour Deluxe-használt)
2011. jan. 30. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem ilyen van.


[link]


+ babahordozó is van hozzá.


Nyári babám van nekem is.A mózest 4 hónapos koráig használtuk és nagyon szerettük,de a babám úgy döntött,hogy nem lát szét és nem maradt meg benne tovább.Így áttettük a sportba,persze jól ledöntve.A hordozó is rárakható a vázra és azt is imádtam ,mert ha kocsival mentünk valahova akkor ugye a hordozó a beköthető,így abban vittük,meg vittük a vázat magunkkal és csak ráraktuk a hordozót így nem kellett a bavásárlókocsira rakni a hordozót.A hordozók egyébként újszülött kortól használható.Abban hoztuk haza a babát.

2011. jan. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

AZ az egészséges a babának, ha 6 hós koráig, amíg a gerince nem elég erős, fekszik, vízszintesen. Akkor sem szabad sokáig még 150%-ig dönthető ülésbe sem tenni, ha már nézelődne.


Mi a mózestkosarat 6-7 hós koráig használtuk, ha este tovább voltunk valahol, akkor ebben altattuk még később is.

A hordozóban ő szinte csak akkor volt, ha autóval mentünk. Ilyenkor praktikus, ha az alvó babát nem kell felébreszteni, hogy áttszed a babakocsiba, hanem hordozóval együtt rá/bele tudod tenni a kocsiba.

2011. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mózes jó dolog, így én azt venném, amelyikhez adnak azt is.
2011. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha vízszintesbe dönthető, mi a 4 hónap alatt max egyszer vettük le a mózeskosarat a babakocsiról. Ha a hordozó rátehető a babakocsira az tényleg nagyon praktikus, de nem feltétlenül szükséges. Szerintem azt válaszd, amelyik kinézetre jobban tetszik... :)
2011. jan. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel emeletesben lakunk, és lent van a babakocsi tároló, arra kell nekem valami, hogy fel-levigyem a babát. A mózeskosár mennyi súlyt bír el, főleg ha előttem már használta más? Annyi időre benne lehet a babahordozóban, kb. 30 perc séta, míg a szüleimhez lemegyünk?
2011. jan. 31. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!