Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit nézek, hasznos a...

Babakocsit nézek, hasznos a mózeskosár vagy elég a babahordozó? Szeptemberi baba lesz, télre is készülök. Graco-t nézek, de nem tudom hogy melyiket.

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy könnyű legyen, hordozóval, bolygósítható gumis kerekek, a tolókarja ne két fogantyú legyen hanem egy "rúd", max 80.000 Ft körüli. Csak nem tudom hogy télen a babának elég-e a hordozóba lennie vagy jobb a mózes? Elég a 3 pontos biztonság vagy kell az 5 ?
2009. máj. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!!

Mi PierreCardin 692-est vettünk! Októberi volt a babánk!! Fontos a mózeskosár, mert az első 3 hónapban a vízszintes helyzet egészséges a babának!! És persze abba rendesen be tudod takarni.. Igaz 5 hónapos kora óra a gyerekülést használjuk a vázon!! Imádom ezt a babakocsit.. Zöld úgyhogy uniszex!! Fehérváron vettük a Nikicababanoltba -honlapjuk is van- 70 ezerért esővédő lábzsák minden van hozzá és persze sport rész.. Egyszerű használni és könnyű is ha lépcsőn cipeled!


Sok boldogságot a babához!!

2009. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Nem tudom milyen babakocsit vegyek... ez a legnehezebb, még jó hogy időben elkezdtük nézni őket.

Boldog babázást kívánok :)

2009. máj. 6. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám a Pierre Cardin babakocsikat. Rettentő sok baj van vele. (Többek között ezért nem forgalmazza a Brendon.) Sztem Peg Péregot vagy Gracot válassz. Nekünk nem volt mózesünk. A legtöbb kocsi majdnem vízszintesig dönthető és úgyis egyenes a baba gerince. (Sokan a kiságyban is enyhe döntésben ajánlják altatni a babát.) Én arra is rájöttem (lehet, csak nem volt szerencsém), hogy a design rámegy a kényelem kárára. Mire 6 hónapos lett a fiam a 3. babakocsit vettük, mire rátaláltunk az "igazira". :-) (Peg Pérego Aria OH Completo Moka) Persze mindenkinek más szempontok fontosak... És olyan, hogy tökéletes babakocsi nem létezik!!! De jól körbe kell nézni, az biztos! Ha pesti vagy ajánlom a Soroksári u. 160. allt lévő Brendon Outletet.
2009. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk ilyen van:


[link]

A legutolsó az oldalon.Téliesített,hordozó is van hozzá.36000-40000 ft körül van.Mi nagyon szeretjük.És nem utolsó sorban 4 fokozatban dönthető,míg a legtöbb babakocsi csak 3-ba.

2009. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

itt találsz pár hasznos választ!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Végignézem a linkeket, egyszer csak döntök :)
2009. máj. 6. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk Graco Mirage Travel System babakocsink van vab hozzá babahordozó is.Én nagyon szeretem,mert:kicsi a liftünk és simán belefér,nem kell külön gyerekülés(egy darabig),könnyű(7kg+3kg a hordozó),nagy kosár van az aljában és bolygosítható a kereke így akár egy kézzel is tudom tolni:D A kisfiam Augusztus 31.-én született és végig ebben volt télen,vettem rá egy lábzsákot és tök jól érezte magát benne,a hordozóba már csak akkor vittem sétálni amikor jobb idő volt,és nagyobb lett(2hós),de ő mindig aludt séta közben.Most már 8hónapos,és még mindig ezt használjuk csak már sportkocsiként nézeget ki belőle.Három pontban dönthető,így ha elfárad csak ledöntöm és már tud is szundizni kényelmesen.Szerintem nagyon jó kis kocsi,mi 35000ft-ért vettük akciósan,az eredeti ára 50000ft.
2009. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!