Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme van annak,...

Mégis mi értelme van annak, hogy a nők itt kérdezgetik, hogy ez most pozitív vagy negatív teszt, meg hogy ki hanyadik dpon van? Meg annak mégis mi értelme, hogy idő előtt tesztelgetnek, tünetekről kérdeznek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 17:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Kb. az az értelme, mint a "felvesznek x ponttal az y iskolába", vagy a "jövő héten nyitnak már az iskolák" kérdéseknek. Levezetik a feszültséget.
2021. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Meg ami a kedvencem: február 16-án jön a nem várt. Ti hogy bírjátok lányok?
2021. febr. 6. 17:25
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de már engem is idegesít. Főleg ha leírom nekik az igazat, hogy honnan kellene tudnunk, hogy ő most terhes vagy nem, akkor még tiltják a kommentet is.
2021. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Idióták és nagyon bele vannak bolondulva a gyerekvállalásba.
2021. febr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Hát nekem jól esett amikor bizonytalan voltam az eredményben.

Sokan ilyenkor egyedül vannak a bizonytalanságukkal.

Van aki a párjával se nagyon tud erről beszélni azon túl h megnézi és nyugtázza h nem egyértelmű.

Olyat is hallottam h a férj megkérte a feleségét, hogy ne mutogasson neki bizonytalan eredményeket, csak ha már erős a két csík.


Szóval sokan itt támogatást vagy együttérzést várnak.

Én is így voltam és nagyon is jót tett.


Annyit tudok tanácsolni, hogy ha látsz egy ilyen kérdést, akkor ugord át azonnal és ne vegyél róla tudomást :)

2021. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Empàtia, ami szàmotokra ismeretlen.
2021. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy igen jó kérdés...

Azt ha meg válaszol az ember akkor lepontozzák, a válaszát törlik, meg még ő a hülye mert nem azt írta, amit a kerdező olvasni akart...


Én egyedül is meg tudtam állapítani hogy terhes vagyok-e vagy sem...


Én 2x írtam ide ki kérdést, mind a 2x felesleges volt.... csak engem mondtak el minden hülyének...

2021. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

A korai tesztelésnek van értelme bizonyos esetekben. Ha valakinek nem akar összejönni a baba, akkor jó, ha kiderül, hogy megtermékenyül de nagyon korán elvetél (tehát a kémiai terhességig legalább eljut) vagy az sem. Mondjuk ha valakinél már az is kérdés, hogy van-e peteérése.


De a szubjektív szempont is érthető. Az ember ilyen, Izgul, kommunikálni akar valakivel, amiből információt nem nyer igazán, de egy kis bátorítást, megnyugtatást kaphat. Attól még, hogy valaminek a formája kérdés, nem biztos, hogy valóban a válasz információtartalma lesz a lényeg.

2021. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Kb annyi értelme van mint ennek a kérdésnek.
2021. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
38%
Egymást hergelik, nem lennék a párjuk helyében...
2021. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!