Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyereket 2 évesen beirato...

Ha a gyereket 2 évesen beiratom gimnasztikára tényleg túl korán kezdené?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális,de felmerült bennem hogy szetetnénk ha tegetséges lenne ezen a terülten,viszont a nagyszülők,ismerősök nem támogatják.Gyerekkoromban én is szerettem volna tornázni,de akkor még nem volt rá lehetőség,szintén a szüleim se támogattak akkoriban se.Felesleges mondjuk nekik hogy megfelelő tanárokkal,edzőkkel nem lehet probléma.Szerintetek hogy legyen?

2021. márc. 28. 18:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Baromi korai


2 évesen ment kapszkodás nélkül a lányom lépcsőn fel-le

2021. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ne erőltesd rá a gyerekre a saját be nem teljesült álmaidat. Ez az egyes számú hiba a gyereknevelésben.

Egyébként meg igen, korai.

2021. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha ritmikus gimnasztikáról van szó, akkor rettenetesen korán. Átlagosan 5 év az alsó korhatár. Vannak fiatalabbak is (3-4) évesek, de nekik is még korai. Nem képesek fegyelmezetten figyelni, végrehajtani a feladatokat. Egy két évesnek semmi keresnivalója ott.
2021. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Iszonyat korai
2021. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen a szabályjátékok se mennek, nem hogy tornaóra komplett feladatokkal...
2021. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Általában 3 éves kortól szoktak az rg oktatók ovis tornát tartani. De ez csak heti egyszeri alkalom. 5-6 éves kortól majd komolyabban.
2021. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Fel sem veszik. Pelusban igencsak nehéz lehet spárgázni.😂


Amiket én néztem sport (gimnasztika, úszás (nem vízhez szoktató), balett, korcsolya stb.) Már az is ritka volt, ahol kiscsoportos kortól be lehetett iratni.

2021. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogsz ilyet találni, minimum 3 éves kortól, de inkább 4. Amíg nem csinálják meg, amit mond nekik az oktató addig felesleges ilyet tartani.
2021. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Elmondom azt mit élünk meg 1 éve:

Én is így voltam vele, hogy minél korábban 3 évesen beirattam magán sport iskolába, ahol nagyon pozitívnak tűnt minden. Nos 5 évesen a gyereket úgy sminkeltük mintha az utcáról jött volna. Ő már utálta, sokszor nem akart menni.

8 évesen már a kezét és lábát kellett gyantázni, ha olyan előrehaladott a gyerek máshol is.

11 évesen azt kérték használjon tampont, amit én nem engedtem. Így azokon a napokon nem mehetett edzésre, a lányom nem is bánta.

Itt hagytuk abba fél év múlva, a lányom térdében letört egy porc edzésen, azóta 4 volt műtve, kollagénes injekciót kapott a térdében. Ezen kívül megromlott a kapcsolatunk, nem osztott meg velem semmit sem. Mert én erőltettem.

Nos ezek után gyermekpszichológus segít újra a kapcsolatot kialakítani.

2021. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

9.

Ez nagyon gáz. Látod, hogy nem akarja, kínzás volt neki az egész és évekig benne hagyod és erőlteted. Most pedig jó kapcsolatot akarsz?

2021. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!