Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jár valakinek ismerőse vagy...

Jár valakinek ismerőse vagy gyermeke ritmikus sport gimnasztikára? Hány évesen jó ha elkezdik a gyerekek? Mikortól lehet versenyezniük? Hova járnak? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 14:36
 1/3 anonim válasza:
akár három évesen is elkezdheted. de gondolom nem annyi vagy. én rg-zem. kérdezhetsz nyugodtan :)
2011. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Késői válaszért Bocsi.

Én 12 éves vagyok,és most fogom elkezdni,versenyszerűen! Persze táncos multammal.Ott fél évente kell 2000Ft-ot fizetni.

2011. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az unokám 4 éves kora óta ritmikusozik, 5 éves korában volt először versenyen.Mi szerencsések vagyunk, mert az óvodában már volt ritmikus gimnasztikára lehetőség, és folytatódott az iskolában. Most 13 éves minden évben 4-5 alkalommal járunk versenyekre. A 3. helyezés már "büntetés" nekik. Remek edzőjük van általában a dobogó 1., 2. helyét foglalják el. hetente kétszer 2 órás edzésük van. Anno 2000,- Ft/hó, most már 5000,- Ft/hó-nál tartunk, de edzőtől függ. Ehhez jön a versenyekre a ruhakölcsönzés díj, a versenyekre való utazás /benzin költség, vagy egyéb utazási költség. Nevezési díjat az edző befizeti. Legjobb az óvodáskor, unokám szerint akik 3-4. osztályban kezdték el, azok már nem tudták olyan jól tartani a tempót azokkal akik már régebb óta edzettek.
2012. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!