Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ritmikus gimnasztika...

Van ritmikus gimnasztika edzés nagyobb gyerekeknek/felnőtteknek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és mindenképpen szeretnék valamit sportolni, amitől kicsit hajlékony leszek, vagyis az alap akrobatikus elemeket szeretném megtanulni, de nem akarok versenyekre járni. Hol van erre lehetőségem?
2012. okt. 13. 12:07
 1/1 anonim válasza:

Bocsánat, most találtam meg ezt a kérdést, de azért válaszolok, hátha nem késő:-)

Én tavasszal töltöm majd a 14-et. 9 éve RG-zek, még most is. Rengeteg helyen van erre lehetőség, de attól függ merre felé keresel. Budapest speciel teli van egyesületekkel, és nem muszáj versenyezni. Én ugyan versenyző vagyok, de sokan csak lejárnak edzésekre, hogy fittek legyenek, végig csinálják és kész. Ezt te döntheted el a legtöbb helyen, hogy mit szeretnél csinálni.

Az RG nagyon klassz sport és látványos.:-)

Remélem azért segítettem:-)

2013. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!