Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet folyamatosan alázzák. Mi lenne ilyenkor a legjobb barátnő dolga?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó..van egy barátja közel 1 éve...de ezalatt az egy év alatt 6x csalta meg,és a barátnőm mind a 6x MEGBOCSÁJTOTT neki!

Én már szóba sem állok a fiúval...tönkreteszi barátnőmet is,és azt érzem hogy romlik a kapcsolatunk is..13 éve a legjobb barátnőm.A fiú pedig msnen hátulról próbálja éreztetni velem, hogy megint ő "győzött".

Ő csak örül annak, ha én a barátnőmmel nem vagyok jóba,és ezt mind a fiú miatt.

A barátnőm ilyet írt nekem a héten msnen:

"Neked az lenne a dolgod, hogy ilyenkor mindig igazat adj nekem és mellettem állj. de nem.."

Hát valamilyen szinten igaza van,de nem ebben a helyzetben.Nézzem azt,ahogy megalázzák,és kihasználják?Ha a fiú 6x megcsalta meg fogja tenni hetedjére,tizedjére és századjára is...és mindezt azért csinálja, mert tudja hogy a barátnőm úgyis visszafogadja!

Na erre mondjatok valamit.Mit csináljak ebben a helyzetben? Mit kéne csinálnom,mi lenne a dolgom?:S

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 14. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát jó egy hü@e barátnőd van. Te nem tudsz vele mit kezdeni, ha magától ilyen . . . akkor te már nem tudsz vele mit kezdeni!
2010. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
szerintem terhes vagy
2010. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos ez előfordul:S Majd be nő a feje lágya!Szedj össze pár barátnőt és ültessétek le, beszéljetek a fejével!

És a hapsit egy párszor álba kéne csapkodni:)

2010. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

ma 13:03 as te mekkora a paraszt vagy!Ez egy normális kérdés és te meg itt baxod a rezet!


Előző voltam

2010. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hát igen:)

de a többieknek köszönöm:)

jöhet még válasz!

2010. márc. 14. 13:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát, én kb. ugyan abba a helyzetbe vagyok, mint a barátnőd. Ill. csak voltam, mert napokkal ezelőtt szakítottunk.

Nekem is van több barátnőm is. Ők mindig vígasztalni próbálnak. Elmondják a véleményüket, s azt, hogy sosem lesz más, vagy jobb a kapcsolatunk. Tehát vagy szálljak ki, vagy törődjek bele. És én ezt pontosan tudom. Amikor kellett velem együtt sírtak, máskor együtt nevettünk.

Neked is csak hasonlókat tudok tanácsolni. Erőszakos semmi képpen ne legyél. Inkább mondd el neki, hogy Te mellette állsz, bárhogyan is dönt.. de azt szeretnéd, ha boldog lenne és mosolyogna.

De amíg a barátnőd szerelmes, addig mindent el fog tűrni a pasijának. Téged pedig az vígasztaljon, hogy el fog múlni a fiú iránt érzett szerelme, s akkor újra a régi lesz. Neked annyi a feladatod, hogy ezt kivárd, s mikor túl van a csalódáson mellette legyél.

2010. márc. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elterjedt, tipikus jelenség. Nem tudsz semmit se csinálni, a barátnőd függő, és ahogy egy alkoholistát vagy heroinistát sem lehet "lebeszélni" vagy "meggyőzni", úgy az áldozat típusú nőt sem. Lényegében annyit lehet mondani, hogy lehetőleg ne próbáld meggyőzni a barátnődet, és ne veszekedj a fiújával. Igyekezz jóban lenni a barátnőddel. Bár valószínű, hogy a fiúja el fog szigetelni téged a barátnődtől előbb-utóbb. Ez esetben megint csak nincs semmi dolgod, sajnos ez így megy. Ha ez kell a barátnődnek, akkor hagynod kell, hogy megkapja.
2010. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát én meg olyan helyzetben vagyok,hogy a barátnőm már fél éve jár a sráccal,aki előtte nekem csapta a szelet kb 1 évig.mondanom sem kell hogy azóta is folyton próbálkozik...de a barátnőm nem hisz nekem.majdnem ráment a barátságunk,pedig nagyon szeretjük 1mást.úgy döntöttem hogy megszakítok minden kapcsolatot a sráccal.nincsenek közös bulik semmi.telefonszámot cseréltem hogy a srác ne tudjon hívogatni se.úgy döntöttem,hagyom hogy koppanjon 1 nagyota barátnőm,mert nem tudok mit tenni.de addig is ott leszek mellette :)

19/L

2010. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, hányszor akar pofára esni, hogy tanuljon belőle.
2010. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le a pasijával, akkor tuti kidobja, csak így megmentheted meg a további csalódásoktól.
2010. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!