Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy legjobb barátnőm. Fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy legjobb barátnőm. Fél éve lett pasija. A barátnőm sem hanyagol és a pasijával is jól kijövök. Nem lógok ralytuk folyamatosan. Erről beszéltem barátnőmmel és mondta h nem igaz és a pasiját sem zavarom. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pl hétvégén volt egy buli voltunk 5en és ők h menjünk el pizzázni mármint mind az 5en ebből az egyik csaj nem akart és így a másik sem mert nála aludt de ők elakartak menni táncolni. A barátnőm meg pizzázni és így megvártak engem amíg a két csaj viszzajön a táncból és álltam fel erre az egyik ilyet szól most komolyan mész harmadiknak? Meg ha a suliba leülnek egy padhoz más nem ül oda mert h ők most együtt vannak. Erről kérdztem barátnőmet h most én vok a hülye vagy ők és azt modnta h ők. Szerintetek dobjam el a barátságunkat csak mert lett pasija?De a körülöttem lévők azt érzékeltetik velem h én vagyok a felesleges harmadik. 18éves vagyok
2010. máj. 22. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
-.-
2010. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 nielindi ***** válasza:
76%
18 évesen ilyen hülye vagy?? amugy raJtuk.
2010. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kicsit összeviszza lett tudom de ez azért van mert csak 250karaktert lehet írni.Na mindegy a lényeg az hogy.Vagyunk én+barátnőm+pasija.És mi jól kezeljük ezt a helyzetet.De a kivülállok azt érzékeltetik velem hogy én vok a felesleges harmadik.Jah és még annyi hogy szeretném megdícsérni azokat a kommentleőket akik azt írták hasonló témában h mi van szerelemes vagy alegjobb barátnődbe vagy h gyerkes vagy.Nem az én kérdésemre hanem máséra de akkor is ilyen emberekt hogy hordozhat a föld a hátán.
2010. máj. 22. 18:37
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
úristen..gondolj már bele h mit írtál:):) olvasd el mégegyszer!!Azért miért kellene vége lennie egy barátságnak, mert a másiknak lett vkije?:D:D:D:D:D jézusom...nem tudom h h lehet ilyen gondolkodásod ennyi idősen :S de rajtuk se kellene lógnod annyit az is igaz, de ne legyél már ilyen hülye, már megbocsáss
2010. máj. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye?És tudom h rajtuk csak már nem lehet javítani
2010. máj. 22. 18:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul annyit a teendőd h lehetsz velük, de ne annyit, mert az már tényleg nem jó, és ebbe belegondolhatnál, ne legyél örökké a nyakukba, mégha csak suliba is v vmi, persze ha bulizni mentek lehetsz velük, de akkor is hagyj teret nekik h néha legyeneket kettesben!Ennyi a lényeg
2010. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pont én is ezt mondom hogy nem lógok rajtuk és nem akarom eldobni és hogy azok a hülyék akik ezt gondolják.Jah és ők erőszakoskodtak h menjek pizázni én nem akartam.
2010. máj. 22. 18:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem sértésből írtuk sztem h hülye vagy, de olvasd már el könyörgöm h mit írtál... ilyen alap dolgot megkérdezni..:S
2010. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kiváncsi voltam mások véleményére hogy msot én vagyok ekkora idióta hogy úgy gondolom hogy nem akarom eldobni vagy a körülöttem lévő emberek.Baránőm szerint nem lógok rajtuk.Sőt szerinte elhanyagotl egy kicsit de modntam neki hogy szerintem nem ugyhogy nem értem miért hülyéztek le!
2010. máj. 22. 18:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

-.-


te most komolyan azért izélsz ennyire mert mások azt gondolják?:D:D

nyílván ők csak azt látják amikor velük vagy és azért mondják, ennél nagyobb bajod ne is legyen az életedben -.-

2010. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!