Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez negatív? /kép...

Palfydanka kérdése:

Szerintetek ez negatív? /kép lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal pont peteérésemkor is együttvoltunk, azonban történt egy kis baleset, de rá 12 órára már be is vettem az eseményutánit, de most a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet ma reggel. Ugye szerintetek is negatív? Válaszokat előre is köszönöm!


[link]



2021. márc. 30. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Látom miért kérdezed, de ez negatív .
2021. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 10-12 nappal mutatja ki legkorábban a teszt.
2021. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem negatív.

Egyèbkènt (ha vígasztal 🙂 ) egy cipôben jàrunk. Èn is 12 òràra rà vettem be az eseményutànit.

Ma teszteltem èn is negatívat. Pont 2 hete törtènt a “baleset”, így gondolom màr mutatnia kellene a tesztnek...

2021. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es: azóta már eltelt 10 nap

3-as: ahh, akkor nem csak velem történt😅kicsit nyugtat, hogy mások is negatívnak látják, már csak a menszeszre kell várjak

2021. márc. 30. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!