Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha úgy alakul az életed, hogy...

Ha úgy alakul az életed, hogy nem tudsz akkor gyermeket vállalni amikor tervezted, akkor maximum hány éves korodig tolnád ki a szülést?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
30-35 között szerettem volna 3 gyereket kis korkülönbséggel. El is kezdtünk próbálkozni, de sajnos 4 év kellett, hogy megfoganjon az első. Már 34 vagyok, most van úton. Legalább egy tesót mindenképpen szeretnénk majd, de ha a következőre nem kell ennyit várni, akkor kettőt is. Most én is kitoltam a határidőt 40-ig. Dehát sose tudni.
2021. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Úgy alakult.:( Mint az 1. és a 10. válaszolónál. Nagyon fájdalmas dolgok ám ezek… Ugyanis az apa jelölt hiányzik sajnos. 41 vagyok, most azt mondom, maximum 43. De 35 évesen azt mondtam, max. 40.
2021. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28-36 közt szeretnénk egyet, max kettőt. Ha nem sikerül, nekem is a 40 a határ, talán 42-43, ha nagyon-nagyon nem akar jönni, szeretném megérni lehetőleg jó fizikai és szellemi állapotban a gyerekem akár 40. születésnapját is.
2021. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!