Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az a maximum korhatar a...

Mi az a maximum korhatar a ferfi eseteben, amin tul mar nem szulnel neki gyermeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
12
2015. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjuk ott, hogy egyetlen ferfinak se szulnek gyereket, csak magamnak!


35 F

2015. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

30


23N

2015. márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudnám ezt korban meghatározni. Azt látom a környezetemben, hogy azoknak a férfiaknak van igazán türelme egy kisbabához, akik 40 alatt vannak.De nem húznék éles határt. Sőt. Egyénfüggő. Van egy ismerős, aki 50 évesen lett apuka, és eszméletlen az a "szerelem", ami közte és a gyermeke közt van. De az talán már nagyszülősebb. Fene tudja. Nagyon egyén függő.

Az én párom 35 évesen lett apuka, de nagyon elemében van. Viszont a másodikon már ilyen szempontból is elgondolkodnék.

29N

2015. márc. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

33 évesen lett apuka a párom, akkor én 27 voltam. Második babánál 37 éves, majdnem 38 volt-most lesz 4 hónapos a második. A párom most ugyan annyira energikus, mint 10 éve volt-10 éve vagyunk együtt. 2-t terveztünk, de elgondolkodtunk a 3.-on, nagyon max 40 éves korába még beleférne.

És igen, egyénfüggő, hogy ki mennyire fáradt 30-40-50 körül.

Teljesen máshogy láttam a 30 éveseket, mikor 20 voltam, és máshogy láttam a 40 éveseket is, de mivel párom közel van már a 40-hez, látom, meg van is barátnőm, aki el is múlt 40. És az 50-esek is mások. 20 évesen le öregeztem őket magamban, pedig nem is azok:D persze gyerekvállalás szempontjából talán 50 felé már nem annyira rizikó mentes a dolog.

2015. márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha minden jól alakul a párom 35-36 éves lesz mire megszületik az első babánk. (2 év múlva szeretnénk belevágni a családalapításba, és ha nem kell éveket várnunk akkor a 36-ot be fogja tölteni mire megszületik) Viszont szerintem elgondolkozom majd azon, hogy legyen-e kistesó, ugyanis 40 felett már nem hiszem, hogy belevágnánk. 60 éves lenne, mire lenne egy 20 éves gyereke...így is necces,első gyerekkel is..
2015. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55
2015. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max. 40. Ahogy idősödik az ember, úgy van kevesebb türelme egy gyerekhez.

Sógornőm anno mikor a 3. gyereket megszülte, a férje 50-51 éves körül volt. Egyáltalán nem volt türelme a gyerekhez, a most 12 éveshez is alig van türelme.

2015. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!