Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Teherbe esés előtt...

Beatrix17 kérdése:

Kismamák! Teherbe esés előtt szedett valaki Elevitet, vagy bármi hasonló vitamint?

Figyelt kérdés
Szeretném a lehető legjobban felkésziteni magam fizikálisan a gyerekvállalásra!
2010. aug. 20. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem, én csak ráadásul a második hónapban kezdtem el és nem is szedtem végig......amit a reklámban mondanak nem feltétlen igaz.....inkább mozgás, sport, egészséges táplálkozás
2010. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
igen szedtem most is és az elsőnél is Gravidát
2010. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

En szedtem, elötte 2 honappal, de elötte volt egy vetelesem, ugyhogy amiatt is javasolta a doki.


Amugy gravidat szedtem es hogy öszinte legyek azt jobbnak tartom az elevitnel.

2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én amint letettem a fogamzásgátlót, kezdtem is szedni az elevitet. ha nem is használ, ártani biztos nem árt. végig szedtem a szülésig.
2010. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedtem, gravidát.
2010. aug. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A gravidáról még nem is hallottam,de ha ennyien irjátok,csak nem lehet rossz!
2010. aug. 20. 15:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szedtem Elevitet, kb. 1 hónappal a teherbeeséseim előtt. Első babánál a 9. hétig, mert a doki leállított róla (mert elég hízékony vagyok) másodiknál kb. 6. hétig, mert a hányinger miatt nem bírtam. Utána csak folsavat szedtem, meg később magnéziumot a keményedésekre, és vasat pótlásként.
2010. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én folsavat szedtem lőtte. Aztán amikor a tesz kimutatta, hogy terhes vagyok, elkezdtem szedni az elevitet.
2010. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előtte?Nem mert hirtelen jött, de utána kzben, gravidáztam én is:)
2010. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tervezitek a babát, akkor nyugodtan kezd el szedni. A reklámban is benne van, hogy úgy kell. Legalább feltöltöd a vitamin készletedet.

Igen, én szedtem előtte egy hónappal, majd megfogant a kisfiam. Vele végig szedtem, sőt szoptatás alatt is, sőt utána is és most megint várandós vagyok és jelenleg is szedem. Ha nem is mindennap, de 2-3 naponta biztos.

Nem híztam tőle.

2010. aug. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!