Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születhet egészséges gyermek...

Születhet egészséges gyermek első unokatestvérektől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most azokhoz szólok aki hasonló helyzetben volt már, és érdekelne a tapasztalataik.. Kinek milyen tapasztalata van a gyermek válalásról, illetve mennyire fogadta a család jól vagy igazából minden érdekel. Aki tapasztalt hasonlót kérem meséljen, akár a legelejétől hogy ki hogy lett így. És kérem azokat akik jönnek az "úristen vérfertőzés" (nem, nem az) "undorító" meg sorolhatnám megnyilvánulast akarnak azok menjenek tovább. :)



2021. ápr. 3. 19:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Családi ismerőse volt nagyszüleimnek egy ilyen pár. Egy kislányuk született, nem tanult meg járni, fogyatékos volt, végül hat-hét évesen meghalt, több gyerekük nem lett.
2021. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem találtatok a családon kívül párt?!?
2021. ápr. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Születhet..meg beteg is.

Én úgy gondolom mindenki tegye azt ami boldoggá teszi, amíg nem árt vele másonak. Legyetek együtt, a kutya se bánja, DE NE VÁLLALJATOK gyereket. Mert azzal már igen is árthattok, méghozzá a sajàt gyereketeknek. Még ha egészséges gyerek is születik ebből a nászból, hordozhat olyan génhibàkat ami majd az ő utódainál jön ki. Ne basszàtok el mások életét.

Sérült gyerekekkel foglalkozok, és igen gyakran talàlkozok unokatestvér szülőkkel.. egy sérült gyerek nem jó móka, és sem a genetikai szűrések sem a későbbi vizsgàlatok nem garantálják hogy nem lesz baj.

És igen is ez vérfertőzés, mi sem bizonyítja jobban, mint , hogy feltetted ezt a kérdést.

Ne lègy hülye, ne csessz el életeket.

Sokan csinálják? Igen

Sokan megússzák? Igen

Ez vigasztalni fog ha te épp azok közé fogsz tartozni, akik nem úszták meg?

2021. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Putrisoknál teljesen normálisnak számít ez, nem véletlen hogy ennyire selejtesek.
2021. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az engem is érdekelne, hogy unokatesok, hogy a fenébe gerjednek egymásra?! Nem számítva azokat az eseteket, amikor nem tudják, nem ismertek egymást gyerekkoruktól és már az után derül ki, hogy összejöttek.

De most komolyan. Nekem is van unokabátyám. Tok jó pasi. De soha eszembe nem jutott volna és neki se. Sőt mindig együtt nezegettuk a strandon a csajokat/pasikat. Pedig amúgy mi is aludtunk egy agyban is a nyaralóban amikor mind a két csalad lent volt meg volt tényleg minden ilyen szitu, de fel sem merült soha hogy testvéri viszonynal másabb legyen köztünk. Ez mennyire beteg dolog már.

2021. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
25-nekem olyan unokatesóm is van, akivel nem is vagyunk vérrokonok, mert ő a mamám második férjének az unokája, genetikailag idegen ember. Tök jóképű, rendes srác, mégsem tudok férfiként vagy pasijelöltként nézni rá, mert úgy nőttünk fel gyerekkorunk óta, mint unokatestvérek. Szerintem is elég beteges ha valaki úgy gondol egy közeli rokonra, mint a kérdező.
2021. ápr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyeneket, volt akiknek egeszseges lett, volt akiknek nem (sni)
2021. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
84%
25, én sem értek egyet a kérdezővel, de azért nem mindenkinek olyan szoros a kapcsolata az unokatestvérével mint neked a tieddel. Nekem pl. van olyan unokatesóm, akivel évente egyszer találkozunk 2-3 órára. Ennyi erővel vadidegen is lehetne, kb annyit is tudok róla, nem igazán hat meg, hogy az unokatesóm, bár nem jutott soha eszembe, hogy egymásra mozdulhatnánk. De pl van olyan másodunokatesóm, akit még életemben nem láttam, tudom, hogy van valahol a világon, de ha találkoznánk nem tudnám róla hogy ő az, max ha elkezdenénk beszélgetni a dédszüleinkről.
2021. ápr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden családban nevelkednek együtt az unokatesók, van, ahol nem járnak össze, max látásból ismerik egymást, vagy még úgy se, csak tudják a nevét egymásnak talán. Aztán később ha osszekerulnek valahol, munkahelyen, egyetemen, közös barátok által, tulajdonképpen miért is tekintenenek egymásra rokonkent? Hiszen nem is ismerik egymást igazából. Van, ahol a korkulonbseg is nagy ahhoz, hogy gyerekként kialakuljon köztük valami testvéri érzés, lehet ez akár 10-15 év is, de párkapcsolatban, felnőttként ez már nem mindenkinek jelent gondot.
2021. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Mi nem nőttünk együtt fel, tudtunk egymás létezéséről de nagyon ritka volt a találkozás.. Az egész úgy indult hogy a munkatársa megkerdezte tőle hogy milyen rokon vagyok mert nagyon tetszek neki és hogy csaljon el házi buliba.. Elmentünk és en semmit nem akartam a munka társától.. Egyszerűen csak buliztam, utána egyre több közös bulink volt egy éven at és végül oda jutottunk hogy lazára véve megbeszéltük hogy titokban egyszer egyszer össze járunk úgy. Aztán elkezdett mindenkire féltékeny lenni. És igazából utána egy év ugy telt el hogy próbáltuk magunkat azzal hitetni, hogy nem lehet köztünk soha semmi és a családot néztünk. Végül nem tudtunk egymásnak ellenállni.. Egyszerűen az az érzés amit egymással érzünk az olyan erős lett, hogy ennyi idő után sem untuk egymást meg. Sok ember számára beteges és nekem is van olyan első és másod unokatestvérem akivel felnőttem és soha de soha nem tudnék hozzajuk érni. Tudom hogy mind ez természet ellenes de én tovább nem hatcolok azért hogy masoknak feleljek meg. :)
2021. ápr. 4. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!