Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ma van peteérésem?...

Szerintetek ma van peteérésem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a bal petefészkem, olyannyira, hogy menni is alig bírok. Szó szerint fogom azt a részt, hogy menni tudjak két lépést. Minden hónapban van egy esetleg két ilyen napom. Voltam már orvosnál is, hogy miért fáj, utána gondoltam, hogy lehet a peteérést érzem meg ennyire. Csak azt nem tudom, hogy most amikor fáj akkor van peteérésem, vagy ez csak az előjele hogy pár nap múlva lesz.
2010. aug. 20. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt ki tudod szamitani mikor van peteeresed,en nem tapasztaltam ilyen nemu fajdalmat peteeres soran,de minden szervezet mas.

Kitartast!

2010. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem naptár pontosságra gondoltam. Elvileg csak két nap múlva van (naptár szerint) de a múlthónapban ez a fájdalom egybe esett a naptár szerint jelölt peteérés napjával. Reméltem van még olyan, aki így megérzi mint én, s jobban tudja, hogy ma van peteérés vagy még nem. Nekem sem voltak ilyen erős fájdalmaim 2008 októberéig. (akkor műtöttek), azóta vannak. :-(
2010. aug. 20. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor ma van. Nekem is mindig fájt, és rá 14 napra meg is jött. Naptár nélkül is tudtam, sőt leellenőriztem ovu teszttel is, bejött:) Úgyhogy szerintem ma van:)
2010. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves második válaszoló.


nagyon szépen köszönöm a válaszod.

2010. aug. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!