Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy a keresztszülő...

Van olyan, hogy a keresztszülőket "nem hívják vissza"?

Figyelt kérdés
A családban született egy baba, ahol felkértek a férjemmel minket keresztszülőnek, amit elfogadtunk (keresztelő kovid miatt nem volt még). Született babánk, mi viszont egy baráti házaspárt szeretnénk. Mennyire taplóság ez?
2021. ápr. 7. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem felkérni visszafelé őket.
2021. ápr. 7. 15:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném taplosagnak, szülő döntése
2021. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem szokás keresztbehívni...


Sőt

Direkt màst szokás

2021. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nincs gond ha nem hívod vissza. ha én pl. tesóméknál meg sógoroméknál is keresztszülő vagyok, de csak egy gyerekem van, és többet nem is szeretnék, hogy hívjam vissza őket?! :)
2021. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Nagyobb taplóság,ha csak téged vagy a párod kérik fel. Velünk ez történt,páromat kérte fel a huga kereszt apának,engem viszont nem kereszt anyának,pedig több éve házasok voltunk már. Szóval ne aggódj ez nem a taplóság kategoria.
2021. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem se taplóság, viszont a fenti példákból látom, hogy ezt a keresztelő témát jól kihasználják a rosszindulatúak, hogy oda-oda szúrjanak valakinek.

Nem is értem, hogy ilyen szellemiséggel minek keresztelkedni???

2021. máj. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!