Most mit tegyünk?

Figyelt kérdés
29.Hetes vagyok,mostmár bisztosra tudjuk hogy kislány lesz a pici,eldöntöttük hogy a Flóra Luca nevet szeretnénk adni.De anyós az Anna Kamilla nevet szeretné,Anyukám mindenféleképpen a Lilien keresztnevet szeretné,testvérem pedig Lara Zórát.Mondtam nekik hogy ez a mi döntésünk,de a férjem még mindig anyós nevén gondolkozik,nem érti meg hogy nekem az Anna Kamilla nem tetszik,de neki elvileg tetszik amit *eggyütt* találtunk ki.Nem szeretném hogyha egész végig ezzel piszkálnának minket.

2021. ápr. 14. 11:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell senkinek az orrára kötni a végleges döntést. A ti babátok, másnak nincs hozzá köze. Majd megtudják ha megszületett.
2021. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Most Anyósnak lesz gyereke vagy nektek. Apuka másban is anyuka kedvében jár, mert akkor szép világ lesz.


Nagymamám elmondta a véleményét a mi választásunkról, aztán amikor már közel egy éves volt akkor mondta hogy nem hitte volna hogy ennyire remek név ez egy kisfiunak, mennyire illik rá és már tetszik neki.


Ennyi.

2021. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem kinek lesz gyereke?

Felnőtt vagy? Akkor viselkedj is úgy. Anya leszel állj a sarkadra 🙄 ha ilyen dologban képtelen vagy határozott lenni akkor hogy fog menni a gyereknevelés?

2021. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Mit tegyetek? Álljatok ki magatokért! Ideje..
2021. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem fér a fejembe hogy mi az hogy mindenféleképpen azt akarják nagyszülő és testvér is? Ők veszekednek veled hogy az lesz amit mi mondunk, vagy hogy? Egy ilyen hogy történik? És Te mit reagálsz?

Én esélyt sem adnék arra, hogy más javasoljon. Ha kerdezném, akkor igen de ha van ötlet akkor mi jogon?

2021. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már más mondja meg, mi legyen a neve a gyereketeknek. A nagyszülőknek volt lehetőségük anno a név választásra, a testvérek meg tartsák meg saját gyerekük nevének. Olyant válasszatok, ami neked és az apukának is tetszik, a többiek kénytelenek lesznek elfogadni.
2021. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsó,igen sokszor szokott nagyobb veszekedés lenni ebből adódóan,én megmondom nekik hogy ne szóljanak bele,ez a mi dolgunk,de a férjem mondja hogy majd meglátjuk,egyáltalán nem áll ki mellettem,pedig közösen választottuk ezt a nevet
2021. ápr. 14. 12:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi koze ehhez a nagyszuloknek? Meg volt az eselyuk a sajat gyerekeiknel, hogy elnevezzeknoket ugy, ahogy akarjak. Mostmar ideje hatterbe huzodni, ez nem az o eletuk. Fhuu de kiosztanam oket :D
2021. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szülésnél Te fogod diktálni a neveket, nem Ők.

Másrészt ne válaszolj, ha nem akarsz konfliktust: oké, átgondoljuk.

Harmadrészt, ha akarsz, akkor közöld, hogy ez a neve és pont.

Mindenki adhatott már nevet a saját gyerekének, a testvér meg majd fog. Most Ti vagytok soron.

2021. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem áll ki melletted? Itt ez a gond, nem a névválasztás...
2021. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!