Most mit tegyünk?

Figyelt kérdés
29.Hetes vagyok,mostmár bisztosra tudjuk hogy kislány lesz a pici,eldöntöttük hogy a Flóra Luca nevet szeretnénk adni.De anyós az Anna Kamilla nevet szeretné,Anyukám mindenféleképpen a Lilien keresztnevet szeretné,testvérem pedig Lara Zórát.Mondtam nekik hogy ez a mi döntésünk,de a férjem még mindig anyós nevén gondolkozik,nem érti meg hogy nekem az Anna Kamilla nem tetszik,de neki elvileg tetszik amit *eggyütt* találtunk ki.Nem szeretném hogyha egész végig ezzel piszkálnának minket.

2021. ápr. 14. 11:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Én erre mindig azt mondom anyósnak/anyámnak/ nagyanyámnak, hogy ők is szültek gyereket, azt ők nevezték el. Ezt a gyereket én szülöm, én adok neki nevet (nyilván apukával). A többi rokonnak is hasonló a válaszom, vagy megkérdezem, hogy ugye akkor a te gyerekednek adhatok én nevet majd? :)
2021. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül is el tudtátok dönteni a pároddal, már kitaláltatok egy nevet; anyósod már kiélhette a "névadási vágyát", már volt olyan, amikor ő volt helyzetben, ő adhatott nevet; hiszen a párodnak ő az anyja, itt neki kellett egyezkedni akkor anno az ő párjával, hogy hogy/mi legyen a gyerek neve; most meg tiétek ez a feladat. Miért nem bíztok ti önmagatokban, a saját döntésetekben, ne hagyjátok, ha ti már döntöttetek, hogy valaki rátok erőszakolja a saját ötletét. Ha meg nem erőszakoskodik, csak néha mondja, megjegyzi, akkor jó, akkor okés. Mert ugye véleménye az lehet; ti meghallgattátok (BTW kérdezni se kellett volna,ha meg magától, hívatlanul, kérdezés nélkül mondta, akkor meg ejnye, azt meg talán nem annyira illett volna, demost már mindegy; okés, megtörtént, most már felejtsétek el, az az ő véleménye, meghallgattátok, ti mást találtatok ki, okés.) Na, szóval,mintha mégvalamit ide akartam írni, de már nem tudom, de szóval többiek is jókat írtak. És tehát szal tényleg felnőtt emberek vagytok, egyedül is el tudjátok dönteni; majd ha rászorultok anyuka segítségére, mert egyedül nem megy a döntés, egyedül nem tudtátok meghatározni, akor majd kértek tőle segítséget, de nekem szemlátomást úgy tűnt, hogy ment a döntés; meg tudtátok tehát ezt oldani az apukával; akkor így már nem kell tanács, nincsen tanácsra szükségetek.


Szeretek mindenkit!

2021. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok már a sarkatokra! A ti gyereketek lesz nem az övék. Semmi közük hozzá. Ott rontottátok el, hogy elmontátok nekik, h milyen nevet akartok
2021. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, szüljön mindenki magának egy gyereket, és nevezze el úgy, ahogy akarja. Az embereknek le kéne szokni arról, hogy mindenbe beleszóljanak.
2021. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!