Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mással is történt már ilyen?

Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy Corax márkájú terhességi tesztet.

(4 hetente szoktam)

Ahogy végigment a vizelet a teszten, rögtön megjelent a rendes kontrollcsík keresztben, ahogy kell, utána viszont a másik ablakban hosszában(!) megjelent egy halványrózsaszín csík, majd fél perc múlva eltűnt.

Mire lejárt a maximális idő, addigra csak a kontrollcsík látszott, a másik ablak teljesen fehér lett, még lámpa alatt se látszott semmi...holnap csinálok egy másik fajtát.

Ez mitől lehetett?


34/N


2021. ápr. 16. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem történt még ilyen, nem ismerem ezt a márkát. Lehet hogy rossz volt a teszt.
2021. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A R.......ban lehet kapni.
2021. ápr. 16. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Menetrendszerűen 4 hetente tesztelsz?
2021. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem tök mindegy? Terhes nem vagy az tuti. De nem is leszel így. Tessék élvezni a szexet
2021. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy vírus van meg minden, de azért lehet normálisan is válaszolni....
2021. ápr. 16. 21:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen 3as, mivel már jártam úgy, hogy pozitív lett...
2021. ápr. 16. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A hosszanti irányú elszíneződésnek nincs jelentősége, nekem többször is előfordult már és általában a tesztelési idő lejáratára el is tűnik onnan. Sosem használtam az általad írt teszt típust, de a többinél is megesik.
2021. ápr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi 7es.
2021. ápr. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!