Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor cseréltétek le a rácsos...

Mikor cseréltétek le a rácsos ágyat leesésgátlós ágyra?

Figyelt kérdés
Majdnem 2 éves lesz a kisfiam, mikor megszületik a kistestvére, azon gondolkozunk, hogy vegyünk a kicsinek egy új kiságyat, vagy kapja meg a fiamét és neki vegyünk egy nagyfiús ágyat. Nem korai 2 évesen?
2017. jún. 9. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
2 éves volt a lányom
2017. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Másfél éves volt a fiam. Leesésgátlós 170x80-as ágyat vettünk.

4 éves, még mindig nagyon szereti.

2017. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges még egy kiságyat venni. Lehet még meg se születik a kistesó de a "nagy" úgy dönt megpróbál kimászni belőle és vehetitek neki a leesésgátlósat.


16 hónapos korában cseréltük le. 21 hónapos lesz mire születik a kistesó és az volt a terv, hogy olyan másfél évesen átszoktatjuk. De 15 hónapos korában folyamatos gond volt az alvással-visszaaltatással, én nem is nagyon bírtam már altatni mert a popóját rázogattam és nem derékkímélő 20-30 percet hajolgatni meg volt egy olyan meggyőződésem, hogy már nem szereti a kiságyat. De mégsem hittem volna, hogy 2 nap alatt hirtelen mindent megold a nagyfiús ágya, pedig így lett. Még a hajnali ébresztő is elmaradt, alszik reggelig.

2017. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20 hónaposan
2017. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva 2 éves. Kb 1 hónapja alszik leesésgátlós ágyon.
2017. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván gyerekfüggő. Lányom nemsokára 2 lesz (21,5 hónapos) , de még nem áll készen. Teszteltük, de folyton kijárt. Kiságyból is ki tud, de éjjel nem teszi.
2017. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen cseréltük le a kiságyat, mert jött a tesó. Zökkenőmentesen lezajlott volna korábban is, de nem akartuk kétszer átrendezni a szobát. 2 évesen simán kaphat rendes ágyat a gyerkőc. Büszke lesz, hogy milyen nagyfiú már:)
2017. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 evesen kapott felnott egyszemelyes agyat a nagylanyom a teso erkezese miatt. Semmi gond nem volt a valtassal. Sose esett le pedig a leesesgatlo csak feleig er.
2017. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!