Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok Kinga nevet a gyereket...

Adnátok Kinga nevet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
A párommal emellett a név mellett döntöttünk, a kérdést kíváncsiságból írom ki, hogy ki mit gondol a Kinga névről, adnátok-e a lányotoknak és ha nem, akkor miért nem?

2021. ápr. 22. 10:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%
20-As adom
2021. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék a te nevedre. Talán Kingának és Dorottyának hívták a barátod exeit? Vagy a volt barátnőidet? Vagy azokat a lányokat, akikre irigykedve néztél? Vagy akiket nem kaphattál meg? Hiszen az sem derül ki fiú vagy lány vagy. De hogy őszinte legyek, nincsen olyan vezeték/keresztnév (vagy kettő az egyben), amit ne lehetne csúfolni és vannak olyan alacsony intelligenciával rendelkező emberek, akik ezen a szinten megragadtak, hogy Xy-t a neve alapján hogyan csúfolják. Általában ez általános iskola alsó tagozat.

Nem mellesleg, elég érthetően leírtam, hogy milyen nevet fogunk adni a lányunknak, nem azt írtam, hogy helyettünk idegenek döntsenek, mi legyen a MI gyerekünk neve...! Mégis mit hittél, leírod, hogy Kingát ne adjunk, és akkor? Majd kútba is ugrik mindenki, akinek azt írod teljesen anonim módon, nem? Legjobb védekezés pedig a támadás, saját magadat járatod le azzal a "kultúrált" második hozzászólásoddal. Igazi felnőtt ember vagy....

2021. ápr. 22. 20:49
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Én nem adnám, mert egyáltalán nem tetszik.
2021. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
21%
És főzz gyakran bablevest. Úgy illeni fog hozzá a neve😙🙈
2021. ápr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem mire jó a Kinga név. Magyarnak nem magyar, mert német eredetű. Külföldön mégsem tudják eszik-e vagy isszák. De még ha ettől el is tekintek, akkoris ronda hangzása van.
2021. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra se
2021. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem csúnya név, nem felkapott (legalább is a környezetemben nem), de nem is az a kategória, mikor kétszer kell visszakérdezni, mert az ember életében nem hallott még róla.

Én nem biztos, hogy adnám amúgy a saját gyerekemnek.

De ha ti eldöntöttétek, hogy ez lesz, akkor szerintem nem is kell megerősítés idegen emberektől.

2021. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%

Hát kérdező, nekem ebből az egészből az jött le, hogy ha egy gyerket bántanak a neve miatt a suliban, az mindig a szülőtől ered, elég elolvasni az itteni válaszokat...


A Kinga szép, én adnám.

2021. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2021. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
66%
Én adnám a Kinga nevet, számomra teljesen elfogadható, szép név.
2021. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!