Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok Kinga nevet a gyereket...

Adnátok Kinga nevet a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
A párommal emellett a név mellett döntöttünk, a kérdést kíváncsiságból írom ki, hogy ki mit gondol a Kinga névről, adnátok-e a lányotoknak és ha nem, akkor miért nem?

2021. ápr. 22. 10:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
68%
Én adnám, szerintem nagyon gyönyörű név, különleges hangzása van. Attól függetlenül,hogy ritka, vagy nem. (Én egyébként három Kingát ismerek, ebből kettő egykorosztály, egyik meg olyan 8 évvel kábé idősebb náluk, tehát szerintem ritka ez a név). Na, tehát maga a hangzásvilága, ezek a betűkombinációk, így , egymás után szerintem különlegesek; és különlegesen szépek. Legszebb nevek között van szerintem a Kinga.
2021. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
84%
Szép,de én sajnos egy nagyon unszimpatikus személyt ismertem ezzel a névvel,ezt eltéve szerintem szép,én így inkább a Hangát adnám,de mint mondtam a Kinga jó döntés :)
2021. ápr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha lány.
2021. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
51%

Röhögőgörcsöt kaptam, amikor megláttam ezen könyv szerzőjének a nevét 🤣

[link]

2022. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!