Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A sok csokdigger arra nem...

A sok csokdigger arra nem gondol, ha nőnek kamaszodnak a gyerekek brutálisabb kiadás lesz?

Figyelt kérdés
Csak most örülnek a kvázi ingyen kapott háznak.

2021. ápr. 23. 08:01
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20 Igen , én is az ilyenekre gondoltam. Boldog boldogtalan, fél év után ilyeneket alàír, és én is ledöbbentem de nem a tanulatlan réteg! De ilyenkor az agyuk még sincs a helyén...
2021. ápr. 23. 16:05
 22/26 anonim ***** válasza:
62%

#20 Akkor a következmények legyenek az ő bajuk..

Kérdező, ha szeretnéd, hogy "hozzád vágják az ingyen pénzt" akkor szüljél, hajrá. ;)

2021. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

22 Fogok, de nem emiatt. Egyébként is már van ingatlanom 2 is ( az egyik sajnos örökség útján) így nem is valószínű, hogy járna,úgyhogy nem érint.


Valóban az ő gondjuk,visszatérnék erre a kérdésre pár év múlva,hogy mi lett ezekből 🙂

2021. ápr. 23. 21:27
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem végtelen primitív aki ezen háborog, mint te kérdező. Mert csak fröcsögöd a butaságot. Azt azért tisztázzuk,hogy eddig is volt olyan aki semmire/segélyre szült. Viszont amit itt folyton előadtok a csokròl és a babavàròròl az egy vicc. Nem mondom, hogy nem létezik amiről beszéltek, de korántsem olyan arányban, mint ahogy előadjàtok, sőt..Ráadásul bármennyire is felfoghatatlan számotokra, zömében nem három gyerekre veszik fel. Illetve azt se felejtsük el, hogy mekkorát nőttek az ingatlan árak. Én nem mondom, hogy a csok és a babavàrò miatt, de tény, hogy az 10 millió nyerészkedésre pont nem elég... Viszont azt tényleg nem értem, hogy nektek miért böki ennyire a csőrötök??? Főleg, hogy ezeknek feltételei vannak, nem baccàk hozzád,mint ahogy állítod. Ennyi erővel lovagolj azon, hogy sokan miért szülnek a putriba hetet ,mikor fel is kell nevelni. Ugyanannyi értelme lenne. Miért pont ezek a családtàmogatàsok zavarnak? Kicsit olyan mintha irigy lennél, holott elvileg tisztában vagy vele, hogy amennyi előnnyel jár három gyerek csok szempontból, pont annyival többe kerül a tisztességes felnevelésúk. Van egy bekattanàsotok és nem birtok szabadulni tőle. Sok ismerősöm élt valamelyikkel és tudom,hogy mindig is szerettek volna több gyereket. Mi kettő gyereket szeretünk volna mindig is, mire mentem volna plusz tíz millióval ha pont annyival többe kerül egy nagyobb lakás? De higgyetek amit akartok.
2021. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodnak. Mindig azt olvasom hogy a gyerekhez nem pénz kell, csak szeretet.

Jah... Szeretetből fog jól lakni, felöltözni, iskolába járni.

Majd lesz valahogy. Tarhálnak facebookon.

2021. ápr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Hozzám senki nem vágott hozzám ennyit"


Akkor szüljél 3 gyereket és majd "hozzádvágják".

Érdekes, a hozzád hasonlóknak fennakadt a lemez az "ingyen" pénzen, aztán a végén kiderül csak nincs az olyan ingyen, mert a "feltételeket" (3 gyerek) hülye lennél bevállalni. Akkor meg ne sírj.

Én se teszem, nem is lesz soha 3 gyerekem.

Vagy te mit szeretnél tulajdonképpen, kapni pénzt, úgy hogy semmit nem teszel érte?

2021. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!