Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek legyen suli/ovi...

Szerintetek legyen suli/ovi vagy ne szeptemberig?

Figyelt kérdés
Én speciel nem tudom már hová tegyem a gyerekeim és dolgoznom kellene. Nincs több szabadságom. Elsős és kiscsoportos gyerekeim vannak és rettegek, hogy elveszítem a munkahelyem. Nem lehetséges otthonról dolgoznom, akik nem szeretnék hogy menjen a gyerek, ti hogy tudtok megélni? Hiteleink vannak, muszáj mennünk pénzt keresni.

2021. ápr. 8. 11:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
nem bztonságos és még hazudik is a Magyar fidesz Gúlyás Gergely: Nem a foci miatt van az enyhítés (kormányinfon mondta) hazudik!
2021. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%
az iskola nem biztonságos
2021. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
most korona idején
2021. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretném, mert féltem őt (másodikos) féltem a 7 hónapos kislányom és magunkat is. Nekünk nem okoz anyagi problémát, de természetesen a te álláspontodat is teljesen megértem. Szörnyű helyzet ez.
2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%
Remélem lesz. Kisfiam alig várja az ovit. Megtudta hogy az egyik kispajtása ma már ment és itt hisztizett hogy ő is. 4 éves. Én 25hetes terhes vagyok várom az oltásom. Ő eddig 1x hiányzott eddig sem volt beteges pedig vannak nagyobb rokon gyerekek akik betegen is szoktak itt lenni vírus előtt. Nálunk mindenki be van vagy lesz oltva hamarosan. Én sem bírom már mert hiába találok ki újat nem köti le nagyon. Egész nap bandázna a kis barátaival, vagy sétálna.
2021. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Ne legyen! A járványügyi adatok borzalmasak. Elhiszem, hogy rossz a helyzeted. De mivel lesz jobb ha hazahozzák a vírust a suliból és mondjuk elkapod és a rosszabb forgatókönyvet kapod ki?

Egyik rokonunk fia hazahozta az utolsó tanitási napon a covidot, 2 nap alatt végzett vele (az apával).

Inkább vállalnék valami bedolgozást otthonról és keresnék másik munkahelyet ősszel.

2021. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%

5-ös remélem akkor is kimegy a fiad játszani a kis barátaival, ha mondjuk háború van és éppen bombáznak.

Az én gyerekem is unatkozik, de képes felfogni, hogy vannak bizonyos helyzetek az életben amikor nem ajánlott emberek közé menni, pl. súlyos járványhelyzetben.

Már nem veszélytelen a covid gyerekekre sem.

2021. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%
Előbb a járványügyi szitut kéne gatyába rázni, de sajna jelenleg nem sokat tesznek az ügy érdekében.
2021. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Kedves 7es. Nem mondtam egy szóval sem hogy járunk a kis barátokhoz. Ő is megérti hogy miért nem mehet. Még a játszótérre sem megyek vele. Csak az úton sétálunk kettesben(bicikli roller bármi) De ha mindenkiben lenne annyi hogy oltakozik akkor nem lenne gond az ovi se.
2021. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Ügyeletet most is kötelesek biztosítani, harcold ki, vidd, ha dolgoznod kell!

Én nem viszem, ha kinyitnak. Tele vagyok olyan ismerőssel, akinek a családjában van áldozat. Van, ahol a 36 éves makkegészséges apa hunyt el, 3 kisgyereket hagyva hátra. Kösz, nem.

Majd ha nem napi 200-300 halott lesz.

Majd ha nem lesz ekkora terhelés a kórházakban, hogy oltottként is belehalhatsz egy szimpla vakbélgyulladásba.

Majd akkor kellene nyitniuk.

2021. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!