Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy dolgot kellene mondanod...

Ha egy dolgot kellene mondanod, mi az, ami leginkább váratlanul ért, lesokkolt, mikor megszületett a babád?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 11:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
S gyerekorvos bejött a szobába és elmesélte, hogy gyönyörű tökéletes baba, csak van neki egy kis lágyszájpad hasadéka ami miatt majd orrán száján bukik. Akkor kicsit sokkot kaptam.
2021. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Sokkolónak nem nevezném, de meglepődtem, hogy milyen hosszúak a körmei. Erre pl pont nem számítottam :D Miután hazaértünk, az volt az egyik első, hogy levágtam neki.


Meg amikor először megláttam az arcát, az furcsa érzés volt :) Technikailag ő olyan valaki, akit világéletében ismertél és vele voltál, és aztán hosszú várakozás után először találkoztok, de azért mégis furcsa ezzel az ismerős-ismeretlennel tényleg szemtől szemben lenni.

2021. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Amikor megszületett a lányom, megdöbbentett milyen hosszú szemplillái voltak!
2021. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy nem kellett varrni, el sem hittem, hogy sikerült tökéletes gátvédelemmel megszülni ezt a csodálatosan szép, tökéletes kisbabát. Minden túl jól alakult ahhoz képest amiket olvastam és ez teljesen lesokkolt, egy ideig el sem hittem hogy tényleg én szültem ezt a kisembert és ráadásul ilyen szerencsésen.
2021. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Hogy milyen pici. Gondoltam nem lesz óriás, de mégis váratlan volt, alig mertem megfogni.

50cm és 3.5kg-val született

2021. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sajnos csúcsos fejjel született. Nem ijedtem meg tőle, csak néztem nagyokat. De aztán az orvos megnyugtatott, hogy nem marad ilyen örökre.
2021. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Egyik éjjszaka még a kórházban pelenkát cseléltem és láttam, hogy a kakija fekete. Úristen mondom ez mi. Mentem a csecsemősökhöz a pelenkával, hogy mi lehet a baj és mondták, hogy anyuka a baba első széklete fekete semmi baj. Első baba, ciki volt, hogy ezt nem tudtam. 😄
2021. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
A harmadnapra dinnyére duzzadt melleim, na attól kiakadtam rendesen. :D
2021. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Hogy nem kislány, ahogy az orvos mondta 9 hónapon keresztül, hanem kisfiú.
2021. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%

Amikor kiderült hogy terhes vagyok.

Spirál mellett, sajnos túl későn, elvetetni nem tudtam már.

Az életem egy pokol azóta

2021. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!