Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen szakmát...

Anyukák, milyen szakmát tanulnátok míg otthon vagytok a gyerkőccel? (persze ha megvan hozzá az energia, idő, türelem stb.)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Illusztrátor.

De nem volt rá időm akkor sem és most sincs, hogy már dolgozom is az ovisom mellett. Majd talán, ha nagyobb lesz. Szerencsére a mostani szakmámat is imádom, ez már szinte csak a hab lenne a tortán.

2021. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszertári asszisztensnek tanultam, de végül mint levizsgáztam, találtam munkát az eredeti szakmámban, úgyhogy azóta sem használtam ezt a végzettséget.
2021. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Kb minden héten felteszi valaki ezt a kérdést 🤣🤣🤣
2021. ápr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most Pénzügyi és számviteli ügyintézőnek tanulok.
2021. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kézápoló és műkörömépítő tanfolyamot.

Itthon magamat képzem, videókkal, megbízható forrásokból

"lépésről lépésre" tanácsok. Gyakorlok.

Vettem könyvet is amibol OKJ tanultak, var azt még nem kezdtem el lapozgatni.

Sajnos volt ahova GYED miatt nem vettek fel, majd azért nem mert terhes vagyok, s július elejére vagyok kiírva.

Elvileg szeptemberben indul egy utolsó okj a környéken, akkor hátha végre sikerül elvégeznem.

2021. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Frontend fejlesztő.
2021. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyományos kínai orvoslást tanulok jelenleg.
2021. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudok olyat aki értelmét nézve alulról végigjárt 4-5 OKJ-t, és büszkén posztolja az ötös képzés mellé megszerzett könyvkötői bizonyítványát. Többek inkább valami szakmába vágó MSC-t csináltak levelezőn.
2021. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel nyelvvizsgáztam, a másodikkal másoddiplomát szereztem, a harmadikkal jogsi. 😊
2021. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fordítónak tanulnék, de ahhoz első körben egy új alapdiploma kellene, utána egy MA diploma, alsó hangon ez öt év, hát nekem most ennyi kitartásom nincs, két gyerek mellett, úgy, hogy a férjem hétköznap alig van itthon, hétvégén meg győzzük utolérni magunkat a házimunkával. Nekem most a max valami egyéves képzés lenne, annyit bevállalnék munka mellett, ennél hosszabbat nem.
2021. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!