Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire nehezebb három vagy...

Mennyire nehezebb három vagy több gyereket nevelni, mint kettőt? Idő, energia, anyagiak.

Figyelt kérdés
Egy cikket írok, amiben ezt a témát járom körbe. Már sok nagycsaládos válaszolt, van is személyes tapasztalatom, de hátha itt is vannak olyanok, akik szívesen elmondanák a véleményüket. Köszi!

2013. febr. 25. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, illetve számomra sokkal. De sokban függ attól mennyi idősek (nekem kicsik még mind3an) és mekkora köztük a korkülönbség, valamint milyen típusúak maguk a gyerekek alapvető személyiségjegyeikre gondolok.
2013. febr. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Mi 5 gyermeket nevelünk (a legnagyobb 8 éves), és útban a hatodik. Mindegyik tervezett baba volt, és nem vágtunk volna bele egyik babaprojectbe sem, ha annyival nehezebbnek éreztem volna +1 gyerekkel. Természetesen hozzá kell tennem, hogy elég jó anyagi körülményeink vannak (a férjemnek és nekem 4 vállalkozásunk van), és van segítségünk is a háztartásban és a gyerekek körül. Így tudunk velük foglalkozni, és nem szenvednek hiányt (de nem is kapnak meg mindent egyből). Összegezve tehát, így segítség és megfelelő anyagi háttér mellett nekem nem sokkal megterhelőbb. Egyedül az "frusztrál" néha, hogy állandóan megy a mosógép, állandóan száradnak a ruhák, és így is folyamatosan tele a szennyes... Ja, és hogy a hűtő "pillanatok" alatt kiürül, és mehetek újra vásárolni...
2013. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!