Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babavarohoz mi szükséges ?...

Rizsaa kérdése:

A babavarohoz mi szükséges ? Olyan esetbe ha Én táppénzen vagyok 20 hetesen

Figyelt kérdés
Munkáltatói igazolás vagy kereseti vagy mit kérnek tőlem ? Erre sehol sem találtam választ

2021. ápr. 27. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Munkáltatói is kell.


De az adott banknál kellene érdeklődni, mert a legtöbbnek saját munkáltatói dokumentuma van és azt kérik kitoltetni.

2021. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Attól függ, ki igényli...

Nálunk férjem igényelte, csak neki kellett papírokat bevinni, nekem semmit, csak a nav0-t.


Egyébként gyeden vagyok itthon a fiammal.

2021. ápr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nálunk is párom igényelne. Csak nemtudom hogy működik. Nyilván a bankba be fogunk menni.

Hogy nekem mit kell fel mutatnom. A szamlam nem annál a banknál vezetem

2021. ápr. 27. 08:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi bebattyogtunk a bankba, ott elgy gyors tájékoztatoba elmondták mit kell beszerezni. Addig semmit nem szereztünk be, ne legyenek felesleges papírjaink.

A lista mellé kaptunk egy névjegykártyát, ha megvan minden, hívjuk az ügyintézőt.


Kb 2hét volt mindent beszerezni, de nálunk más a helyzet, ferjem egyéni vállalkozó. Nemtudom egy munkavállalónak mik kellenek.


Reszemről egyedül csak a személyes irataim és az a papir kellett, hogy nincs nav tartozásom.


2es voltam.

2021. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mint látod, bankfüggő.

Én felhívtam a bankot, pontosabban visszahívást kértem babaváró témában, és mindent részletesen elmondtak. Mindkettőnktől ugyanúgy kértek munkáltatóit, az ő formanyomtatványukat, mert hiába csak egyikünk az adós, a másikunk adóstárs. Egyikünktől kellett a 3 éves tb jogviszonyról igazolás, meg ha nem ott vezettük volna a számlánkat, akkor számlakivonatok is. Nullás NAV igazolást tőlünk nem kértek, csak be kellett ikszelni, hogy nincs köztartozásunk.

2021. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az utolsó írja.


Mi is felvettünk a babaváróból és kellett nekem munkáltatói, másik banktól hiteles szamlakivonat


Házasság miatt a másik fél mindig adóstárs lesz, így nem lehet egyedül igényelni

2021. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felmentem a bankok honlapjára, és letöltöttem a babaváró tájékoztatót/ászfet/üzletszbalyzatot, hol épp hogy hívták. Minden benne van, oda mentünk ahol a legelőnyösebb volt.
2021. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Takarékbanknál mindkettőnktől kértek munkáltatóit. Azon amúgy szerepel olyan hogy jelenleg tartós táppénzen vagy felmondás alatt állsz.
2021. jún. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!