Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mért szükséges a béta hcG...

Mért szükséges a béta hcG vérvétel?

Figyelt kérdés

Az első próbálkozós hónap volt. Több pozitív terhességi teszt után elkezdtem vérezni.. Rohantam be a nőgyógyászhoz,aki nem látott terhességet méhen belül,se kívül.

4,5 mm volt a nyálkahártyám. Adott a doki beutalót béta hcG vérvételre. Csak egy beutalót kaptam.

Nem értem,hogy erre mért van szükség?

Egyértelművé vált az,hogy a vérzés maga a menstruáció a gyógyszer abbahagyása után.



2020. nov. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Mert attól h nem találha valami vagy valahol hcg-t termel.4,5 mm nyálkahártyában egy baba nem igazán tud megtapadnj, jó eséllyel méhen kívül van vagy kémiai.

A vérteszt ezt megmondja.

Ha még növekszik és nem jó helyen van, azt monitorozni kell, mert sz életed is veszélyben lehet.

Vagy igazolódik egy csoda, hogy 4,5 mm-ben megmarad a baba.

De egy lelkiismeretes orvos minden eshetőséget megvizsgál.

2020. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Három héttel ezelőtt 5,3 mm volt a nyálkahártyám. Másfél hónapja hagytam abba a fogamzásgátló gyógyszer szedését. Nem gondolnám én sem,hogy terhes lehetek,hiszen menstruálok. A kisfiamnál 16mm volt a nyálkahártya.

Csak tényleg nem értettem ezt az egészet,a doki is hadart. Statisztikákról beszélt,amit megjegyeztem. Holnap kell vissza mennem az eredményért.

2020. nov. 5. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, nem azért mentél oda hogy kizárja vagy megerősítse a terhességet? Ultrahangon ilyen kis terhesség nem mindig látszik és neked volt pozitív terhességi teszted. Ennek ilyenkor ez a módja, örülj, hogy alapos. Attól, hogy vérzel, még nem feltétlen jelenti azt, hogy megszakadt a terhességed (bár nagyon valószínű). A b-HCG szintje mondja majd meg biztosra, hogy terhes vagy-e vagy sem.
2020. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Mizujs azóta?

2020. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

A vér vizsgálat kimutatta a hcG jelenlétét a véremben,de nagyon picike mennyiségben. Az orvos meg sem vizsgált akkor,amikor mentem az eredményért,mivel elég erőteljesen véreztem. Annyit mondott,hogy nincs terhesség.

Még azon is gondolkodtam,hogy veszek mégegy terhességi tesztet,hátha.

Úgyhogy próbálkozunk tovább a párommal.

2020. nov. 14. 08:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Sikerült a baba? kicsit leirásaid alapján, orvosod bunko volt.
2022. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!