Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negatívan hat az anya-gyerek...

Negatívan hat az anya-gyerek kapcsolatra, ha minden este apa altatja a gyereket?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem. Maximum megszokja és őt fogja igényelni. Nálunk ha párom hazaér délután, kb 5től 8-fél9ig "övé" a gyerek. Nem mondom hogy én nem megyek oda jatszani hozzájuk, de ezidő alatt megcsinálom az elmaradt dolgaimat. Ha nálatok is úgy vam mint nálunk, hogy szinte egész nap velem, estefelé apjával az csak jót tesz szerintem.
2021. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

És az negatívan hat az apa-gyerek kapcsolatra, ha minden este anya altatja a gyereket?


Már miért lenne rossz, hogy apuka is beszáll a gyereknevelésbe, és a gyereknek nem látszat-apukája van, aki csak jelképesen van a család életébe? Ne nevettess már! Nem egy vadidegen altatja a gyereket, hanem az apja. Az apja, akivel együtt csináltátok a gyereket.

2021. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Ne irigykedj.
2021. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha a férfi nem segít a gyerek körül a világ legszemetebb rohadéka, egy büdös disznó.


Ha segít, kiveszi a részét akkor meg sérül az anyai kötődés.. 🤦‍♀️🙄


Van kalapja, nincs kalapja..



Ugye arról sehol senki nem beszél mi van akkor mikor apa szeretné kivenni a részét, de anyuka kisajátitja a gyereket..mert azt hiszi csak ő körülötte forog a világ és rajta kívűl senki nem tudja ellátni, életben tartani a gyereket. (ismerek nem egy ilyent) Akkor nem sérül a másik szülő kötődése?!

2021. ápr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk felesben csináljuk kb. Ha délelőttös akkor az esti altatás fixen az övé, mivel a 2 szunya meg az éjjeli kelések az enyémek. Ha szabadnapos, akkor a félelőtti szundi és az esti altatás az övé én meg délután meg éjjel kelek.


Ha délutános akkor a délelőtti az övé, délután és este az enyém, illetve ha 1 körül kel a gyerek éjjel, visszaaltatja és megeteti, a kora hajnali megint az enyém.


Nálunk ez így bevállt, a gyerek mindkettőnkkel elalszik és elvan, nem túl erős a szepa sem.

2021. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Be lehetne már minden mai magyar modern édesanyának fejezni, hogyha valamit nem anyuka csinál, akkor sérül az anya-gyerek kapcsolat. Nagyon sok dolgot a gyerek nem biztos, hogy veled fog csinálni. Engem apám fürdetett, altatott, járkált velem, amikor hasfájós voltam, befonta a hajam. Most akkor sérült az anya-gyerek kapcsolat? Vagy fordítva: ha apám helyett anyámmal fociztam, akkor sérült az apa-gyerek kapcsolat?
2021. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na, na. Én csak kérdeztem. Nem mondtam, hogy baj.
2021. ápr. 27. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Egyébként az negatívan hat, hogy a fiam altatása annyi, hogy puszi, jóéjt?

Lefekszik, megöleli a játékàt, betakarom, kijövök.


( előtte van meseolvasás, de akkor nem az ágyában fekszi, hanem az ölemben van.


14 hónapos

2021. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9es, nálunk is ez van. Fhrdés után kapja a tápszert, fekszik az ágyban, joéjt, puszi, és ennyi. Én örülök, hogy nem kell őt altatgatni.
2021. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!