Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki egyedül marad a...

Ha valaki egyedül marad a gyerekkel, mikor kész lelkileg egy új kapcsolatra, hogyan ismerkedik gyerek mellett?

Figyelt kérdés

jelenleg babázom, de sokszor gondolok arra, hogy én nem akarom így "magányosan" leélni az életem, viszont technikailag el sem tudok ismerkedést képzelni(nagyon nem vagyok az a "gyerekét lepasszolós" fajta)

valamint más férfinak sem adnám a kezébe, ha lenne egy barátom..,

és tekintve a napi ritmust, valahogy bele se fér egy másik ember..,


kezdem úgy érezni, hogy vagy egy társ, vagy a gyerek és jóhogy az utóbbit választom

viszont máshol azért van apa, meg férj...szóval valahogy csak működőképesnek kellene lennie ...


ebben a nagy egyedüllétben már azt sem tudom milyen társsal..


2014. okt. 14. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol és milyen módod van ismerkedésre? Az internetes társkeresés esetén az ismerkedés azért online módon kezdődik, de akárhogy is nézzük, három dimenzióban folytatódik. Tehát egy randira csak-csak el kéne menned, ez meg ugye nem babás program.

Viszont, ha nem akarod más kezébe adni soha a gyereked, marad az online társ.

2014. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!