Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok egyedül nevelem a 3 éves kislányom (Leticiának hívják) a szüleimmel és a terhes hugommal élek a hugom a lányom keresztanyukája decemberben elvállalta a lányt hogy tud rá vigyázni amig én elhelyeszkedem dolgozni viszont csak addig amig bír a lányommal februárban el is tudtam helyeszkedni dolgozni egy gyárban reggel 6:00 tol délután 14:00-ig ma a hugom bejelentette hogy márcsak holnap tud vigyázni a Leticiára mert már nem bír Juniusban fog szülni ugyhogy megértem az ovodába küldéssel vagyok bajban mert nekem reggel 6:00-ra kell beérnem a munkahelyre őt meg az oviabusz viszi 8:00-kor a hazajövetelt az megtudnám oldani mert én 14:45 re érek haza és ő meg 15:30 kor csak a reggellel vagyok bajban közmunkára nem akarok menni mert egyedülálló anyukaként nem mindegy hogy kapok a közmunkán max 80.000ft-ot vagy a gyárban kapok 180.000ft ot
2021. ápr. 29. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És a szüleid?

De, már ne is haragudj, de az, hogy az uncsitesód szülni fog, az nem tegnap derült ki, bőven volt idő felkészülni a problémára.

2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleim is dolgoznak
2021. ápr. 29. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Keress "gyerek barát" munkát. Vagy kérd át magad másik műszakba. Más nem tudsz.

Mi a helyzet az apukával?

2021. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az apuka Pesten lakik én Nógrád megyében lakom havonta fizet 30.000 ft-ot de az nem valami sok úgy hogy a lányom még pelenkás sajnos
2021. ápr. 29. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még is is örülhetsz ha normálisan fizeti a gyt.

Sajnos akkor nincs más lehetőséged.

Vagy keresel másik munkát - Műszakot váltassz.


Az ovi egyébként a körzeti ovi vagy teljesen máshova jár? Mert ugye az oviknak 7től már nyitva kell lenni. Így ha másik munkát találnál ahova 8ra kell beérni, akkor az ovival kellene le beszélni, ha mikrobusszal hordják a gyerekeket.

2021. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Az ok hogy nem tud rá vigyázni egész nap, de az oviba reggel elvinni sem tudja?
2021. ápr. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!