Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az ovi, bölcsi utáni...

Mi az ovi, bölcsi utáni menetrend?

Figyelt kérdés
Dolgozó anyák, munkából a gyerekkel hazatérve mit csináltok? Mikor értek haza? Mikor fekszetek le?
2021. ápr. 29. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal - nyáron nem megyünk egyből haza, hanem játszunk még min. egy órát lent, utána vacsi, fürdés, alvás.
2021. ápr. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi még ha apa dolgozik akkor elugrunk a boltba. Ha nem dolgozik, akkor értelemszerűen vele van addig a gyerek, ameddig bevásárolok. Hazaérünk, kicsit játszunk, majd ameddig én főzök addig apa játszik vele, vagy mesét néznek. Aztán vacsi, fürdés, alvás.
2021. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kőbe vésve, amihez kedvünk van. Ha boltba kell menni, akkor azt elintézzük, megkérdezem, mihez van kedve. Ha főznöm is kell (2 naponta szoktam), akkor ahhoz is igazodunk, pl előbb bejövünk a játsziról, vagy előbb befejezzük a közös játékot.

7kor van vacsi, utána fürdés, mesélés, alvás. Kb 8 után enyém (miénk) az este. Én 2 naponta edzek, szoktam ovasni, filmezni, kreatív tevékenységet folytatni, barátokkal chatelni, gyakorizni ;). 10 körül megyek aludni, hogy másnap 6-kor felkelve is legyen energiám.

2021. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

4-kor megyek érte, utána vagy boltba megyünk, vagy egy rövid séta, vagy egyből haza. Fél 5, 5 körül érünk haza, utána kicsit pihi, játék, megnézem, hogy a nagy hogy áll a másnapi tanulnivalóval, kikérdezem, ha kell, közben mosás, vagy amit még kell otthon csinálni. Fél 7-kor fürdés, én elkezdtem a másnapi ebédet főzni, kb ilyenkor a férjem is hazaér, fél 8-kor vacsora, 8-kor megy aludni a kicsi, 10-kor a nagy. Mi 11-éjfél körül fekszünk le.

Játszótér hétköznap nem szokott beleférni, így is örülök, ha sikerül mindennel végezni.

2021. ápr. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!