Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a lányom emiatt...

Mit tegyek ha a lányom emiatt nem szeretne menni érettségizni? Pedig egyetemre is jelentkezett.

Figyelt kérdés

Van egy szeretett kiskutyánk aki a család tagja. Sajnos pár napja nincs jól, valószínűleg egy agresszív vírust szedett össze. Állatorvost természetesen kihívtuk, kapott gyógyszereket, viszont a doki azt mondta ha a gyógyszerek nem használnak, nem sok van neki hátra.


Lányom reggel óta a kutyus mellett van, nem eszik, sír.. Azt mondta ő nem megy érettségizni, ő a kutyus mellett marad, az utolsó perceiben vele szeretne lenni, érettségin azon izgulna mi van vele stb. Eléggé meglepődtem, mivel nagyon készül az érettségire illetve egyetemre jelentkezett. Most oké hogy októberben mehetne újra érettségizni, de nem szeretnénk ha emiatt csúszna 1 évet


Mit tegyek hogy ne szoruljon háttérbe az érettségi? Mivel tehetném boldogabbá? Nem szeretném ha emiatt veszne kárba a továbbtanulása..


2021. máj. 1. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Csapj az asztalra, és küldd el érettségizni.

Októberben meg majd pont megjön neki, jövő májusban meg fronthatás lesz? Nem. Az érettségi az egy érettségi, a kiskutyán nem tud segíteni ha ott fekszik mellette sem.

2021. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Felesleges elmenni így érettségire. Úgyis elrontaná. Tapasztalat. Máshol jár az esze.
2021. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Az a gond, ha ez ot ennyire megviseli, akkor úgyis el fogja baltazni. Most meg szóbeli sincs ahol javítani lehet... reméljük jobban lesz a kutyus.
2021. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is nagyon szeretem az állatokat.Nekem is pusztult el kutyám,még ma is viszek a ,, sírjára" virágot és sokszor eszembe jut.Viszont én is elmentem dolgozni másnap,mert abból él az ember, mármint a munkáért kapott pénzből.A lányod jövője meg azon az érettségin múlik, sokkal komolyabb nehézségei is lesznek az életben,ha most nem küldöd el,azzal csak azt tanítod neki, hogy mindig találhat okot hogy kibujjon a nehézségek okozta kihívások alól.Ha normálisan tanult nem fogja elrontani.
2021. máj. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
4 de el fogja... ha nem szedi össze magat mentálisan, el fogja rontani. Főleg egy matekot, fizikát stb. Arra kene gyúrni hogy szedje össze magat valahogy. Nem “elküldeni”
2021. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

"másodvéleményt kérnék" egy másik állatorvostól, akivel előtte megbeszélném, hogy kegyes hazugsággal állítsa azt, h jobban van/lesz, csak hagyja pihennia lányod. Ha szerencsétek van, szegény kutyus még egy hetet kibír vagy akár túl is éli a betegséget.

Amúgy egy másodvélemény tényleg jó lehet, még ha nem is vevő ilyesmirea doki, de lehet tényleg menthető a kutya...

2021. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Apukám a húgom államvizsgája előtt halt meg. Megbukott a húgom a vizsgán a főiskolán.


Persze a pótvizsgán átment, de tényleg meg tudja viselni egy haláleset annyira az ember lányát/fiát, hogy megbukik!


Beszélgess el a lányoddal, búcsúzzon el a kiskutyától.


Mondd el neki, hogy a kutyák egyedül szeretnek meghalni, a gazditól távol!

A legtöbb állat, ha megteheti, elbújik. A kiskutya úgymond nem "igényli", hogy az utolsó perceiben vele legyen. Ezt az emberek igénylik.

2021. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

7 azert a ti esetetek erthetobb.

Az allamvizsgan amugy is elofordul hogy pont belehúz az ember, viszont a hatar magasabb mint erettseginel.

2, egy elrontott erettsegi meg mindig jobb mint a semmilyen. Megbukni eleg nehez,de javitot is lehet osszel csinalni ha megsem menne. De legalabb megvan.

2021. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy elküldeném.


Ha rosszul sikerülne, egy szót nem szólnék, próbálkozik jövőre, de nem hagynám, hogy veszni hagyjon egy érettségit.

2021. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

7es vagyok.


Aki lepontozott, annak halt máe meg kutyája?


Nekem 3 is! (10,8,15 évesen).


A kutya, mégha az utolsó 4 napján a kezemből is etettem kicsontozott főtt húscafatokkal, akkor is elbújt legalább egy virágtartó mögé meghalni. Az a kutya 15 évig volt a társam mindenben.


El kell fogadni, (nagyon nehéz, tudom), hogy a kutya nem ember. Ha megteheti, elbújik halálakor.



Csak sokan emberként tekintenek rá, és úgy is kezelik.

2021. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!