Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a lányom emiatt...

Mit tegyek ha a lányom emiatt nem szeretne menni érettségizni? Pedig egyetemre is jelentkezett.

Figyelt kérdés

Van egy szeretett kiskutyánk aki a család tagja. Sajnos pár napja nincs jól, valószínűleg egy agresszív vírust szedett össze. Állatorvost természetesen kihívtuk, kapott gyógyszereket, viszont a doki azt mondta ha a gyógyszerek nem használnak, nem sok van neki hátra.


Lányom reggel óta a kutyus mellett van, nem eszik, sír.. Azt mondta ő nem megy érettségizni, ő a kutyus mellett marad, az utolsó perceiben vele szeretne lenni, érettségin azon izgulna mi van vele stb. Eléggé meglepődtem, mivel nagyon készül az érettségire illetve egyetemre jelentkezett. Most oké hogy októberben mehetne újra érettségizni, de nem szeretnénk ha emiatt csúszna 1 évet


Mit tegyek hogy ne szoruljon háttérbe az érettségi? Mivel tehetném boldogabbá? Nem szeretném ha emiatt veszne kárba a továbbtanulása..


2021. máj. 1. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Halt már meg kutyám, ráadásul érettségi előtt 4 hónappal apu balesetezett (nem ő hibázott),és majdnem lebénult. Ennek ellenére elmentem érettségizni, és sikerült is, mert tudtam, hogy nem hátrálhatok megm
2021. máj. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jobban van a kutya?
2021. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm a válaszokat


A lányom elment érettségizni szerencsére, azzal a kompromisszummal hogyha érettségi közben hal meg a kutyus, megvárjuk míg hazajön és elköszön tőle.


Szeretett kiskutyánk ma hajnalban itt hagyott bennünket. 🖤


Ha jól olvastam van olyan feladat a mai matek érettségiben ahol kutyaéveket kell számolni... Nagyon remélem jól viseli a lányom.

2021. máj. 4. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!