Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél ,ha minden hónapban...

Mit tennél ,ha minden hónapban megharapná a gyereked egy csoporttársa ?

Figyelt kérdés
A fiam minden hónapban úgy jön haza ,hogy véraláfutásos a keze /lába/háta/arca ...mikor mi. Nevelők beszéltek a gyerek anyjával ,természetesen nem történik semmi. Engem már vér a víz ,mert úgy érzem nem tudom megvédeni. De ezt be kell nyelni ,tényleg patt helyzet ,hogy le van feketedve a gyerekem?
2021. máj. 1. 22:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
16%
Pórázra kötném
2021. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem változik a helyzet, akkor az intézmény igazgatójához érdemes fordulni, illetve a védőnőhöz, hogy ilyenkor mi a teendő.

A gyerekre fokozott figyelmet kene fordítani a nevelőknek, s kideríteni, hogy mi ez az agresszió ami a gyerekben lakozik. Valószínű nem csak a te gyermeked harapdálja.

2021. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Hát, ha ge*i vagyok ha nem, de ilyen esetben aztmondanám neki, hogy harapjon vissza. Tudja meg másik fél is, hogy milyen ez. Komolyan, én ezt tenném. Meg kell védenie magát. Nem ő kezdte, de amilyen az "AdjonIsten"...
2021. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Beszélj a többi szülővel. Ha másokat is harapdál, akkor fogjatok össze és úgy beszéljetek az óvónőkkel vagy az intézmény vezetőjével.


Nem áldozat hibáztatás, de a fiad nem provokálja? Nem mentség a harapásra, de akkor a fiaddal is megbeszélheted, hogy kerülje el, ne vele játszon stb.

2021. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Igaza van a #3 válaszolonak. A gyereknek tudnia kell megvédeni magát ha már az óvónó és a szülők a fülöket se mozdítják annak érdekében hogy ilyen ne forduljon elő.
2021. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
25%
Minden hónapba lenne egy halott gyerek.
2021. máj. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
#6 mindig feltámadna, mint egy zombi?😂
2021. máj. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
42%

Nekem csak az a fura, hogy csak a te gyerekedet harapja? Mert akkor valami van, ha csak őt.


Lanyomeknal is volt egy ilyen gyerek de ő mindenkit harapott.

2021. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
20%
Úgy megpi**áznám a büdös k***a anyját, hogy a gyerek is megérezné. :)
2021. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
15%

"le van feketedve a gyerekem?"

Wat? Néger a gyereked?


A harapdálás miatt értesítsd a Családvédelmi Szolgálatot, nyilván egy bántalmazó családban él a másik gyerek, ahol azt látja, hogy így kell intézni a konfliktusokat.

2021. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!