Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennél ,ha minden hónapban...

Mit tennél ,ha minden hónapban megharapná a gyereked egy csoporttársa ?

Figyelt kérdés
A fiam minden hónapban úgy jön haza ,hogy véraláfutásos a keze /lába/háta/arca ...mikor mi. Nevelők beszéltek a gyerek anyjával ,természetesen nem történik semmi. Engem már vér a víz ,mert úgy érzem nem tudom megvédeni. De ezt be kell nyelni ,tényleg patt helyzet ,hogy le van feketedve a gyerekem?
2021. máj. 1. 22:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
26%
Arra még nem gondoltál, hogy lehet, hogy a gyereked jóízű?
2021. máj. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
41%
Megmondanám a gyerek anyjának, hogy vagy megneveli a kölykét, vagy pofán lesz vágva, ha harap.
2021. máj. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
50%
Súlyos fertőzésveszélynek teszi ki a gyereked,már az első harapás után lépéseket tettem volna hogy több ilyen ne legyen. Lehet foga se.A harapósnak.
2021. máj. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Nem csak az én gyerekemet harapja.Sok szülő fel van háborodva ez miatt. A bölcsis gondozó is azt mondta ,hiába figyelnek rá egy másodperc az egész. Beszélt már az anyukával is és én is,de azt mondja nem tud vele mit csinálni.

Igen azt is kérdeztem nem e az én fiam miatt van.De nem.Most utoljára azért kapta ,mert kint voltak az udvaron .Motorozott a fiam.A másik kisfiú gondolt egyet ,hogy neki kell a motor.Oda ment és megharapta.

2021. máj. 2. 07:05
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is az jutott eszembe, hogy akkor harapjon vissza. Jobbat nem tudsz. Az anyukája is beszélhet a gyerekkel, de hát egy bölcsisnek beszélhetsz amennyit akarsz, másnapra ugyanúgy elfelejti, ha meg nincs ott helyben, hogy ő szóljon rá, akkor mégis mit csináljon? A mesekönyv-olvasósdi is csak hosszú távon fejti ki a hatását. Most nem azért, hogy a másik anyukát/gyereket védjem, csak érted, tényleg nem tud vele mit kezdeni. Szerintem itt neked kell megtanítanod a fiadnak, hogy ilyen helyzetben próbálja meg megvédeni magát így vagy úgy. Az nem jó üzenet, ha azt látja, hogy a másik büntetlenül randalírozhat, de neki meg tilos megvédenie magát, mert "másokat nem bántunk".
2021. máj. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
14%
Pofán vágnám. Nem érdekelne, hogy kinek a gyereke. Ha másból nem ért, nincs mit tenni. Senki ne harapdáljon rendszeresen gyerekeket, főleg ne világjárvány idején.
2021. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%
Azt ugye tudjátok, hogy nagyon sok gyereknek van ebben a korban harapós korszaka? Akik itt nagy mellénnyel a másik gyereket, vagy az anyját (miért csak az anyját? Gondolom apja is van) akarják elverni, csak szólok, hogy egyik napról a másikra a ti kis szemetek fénye is lehet még harapós gyerek, ez ugyanis marhára nem nevelés kérdése.
2021. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
62%

Én egyszerű lélek vagyok, valószínűleg közölném a gyerek anyjával, hogy kezd a kölykével valamit, vagy én fogok.


A saját gyerekemet nem bíztatnám erőszakra, egy bölcsiben nem dolga még, hogy fellépjen a bántalmazás ellen, mert normális esetben nem is fordulna elő.


Ha ez sem elég, csapnék egy hatalmas média botrányt, hogy ebben a bölcsiben ez megy. Nem olyan könnyű bejutni egy bölcsibe se, nem hiszem el, hogy nem tudják kirakni és keresni helyette egy másik normális gyereket.

2021. máj. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%

" Ez ugyanis marhára nem nevelés kérdése. "


Dehogy nem az. Nekem 7 tesóm van, gyerekem 4. Egyikünk sem harapott, mert nem volt megengedve.

2021. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%

Az én lányom 1x harapott az oviban.

Hetekre megvontam tőle minden édességet!


Nagyon érdekes, megértette, pedig a fejlődésben el volt/van maradva kissé (nem értelmi fogyatékos).

2021. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!