Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki milyet hord amióta Anya?

Ki milyet hord amióta Anya?

Figyelt kérdés

Mióta anya vagyok, már nem kényelmes a tangabugyi, pedig előtte csak ezt viseltem. Öregszem, na :) Viszont a normál bugyi vonala átüt a vékonyabb nadrágokon, és ezzel nem tudok megbékélni sajnos. Nemsokára megyek vissza dolgozni, nem szeretnék "mamibugyis"lenni :)

Ti mit, milyen fazont viseltek ami nem ciki?


2021. máj. 4. 11:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Csak a tanga... semmiben nem másabb érzés mint szülés elött. A mamabugyit és társait nem tudom elviselni én pl...
2021. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem egészen értem, mi köze az anyaságnak a bugyihoz, én ugyanazokat hordom, mint elötte.
2021. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél brazil fazonút, középen van anyag, viszont fenékrésznél ki van vágva.
2021. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Én franciát hordok. Terhesség utolsó heteiben normál bugyikat vettem a gyermekágyas időszakra, meg az utolsó hetekre. Azóta a tanga nekem is kényelmetlen, pedig előtte jó 20 évig csak azt hordtam.

Viszont a francia is tud csinos lenni, csipkés széllel stb.

Nekem egyszer egy kolleganőm szóvá tette, hogy átüt a bugyim széle, látszik a csipke, ő ilyen csinos bugyit csak “alkalomra” vesz fel.


A tanga megmaradt nekem, ha “tervezek” valamit az esti zuhany után 😃.


De nem érzem magam slamposnak attól, hogy nem tanga van rajtam hétköznapokon, mert minden bugyim szép és igényes.

2021. máj. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Francia bugyit is, de inkabb a tanga. Mama bugyi nem kényelmes nekem.

(2-es, sokaknak kijön pl az aranyere szülés közben, s az miatt nem tudnak hordani tanga bugyit. Egy ismerősöm így járt, pedig azelött csak tangát hordott. Nem vagyunk egyformák, van akinek több kárt okoz ott a szülés, másnak semmit.)

2021. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
A tangát már nem tudom elviselni, normál bugyikat hordok. Engem is zavar, hogy átlátszik, keresem hol lehet kapni igazi lézer vágottat, mert eddig csak olyat találtam amire azt mondják, közben meg nagyon nem az
2021. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Én a tangát 30 éves korom óta nem viselem el, addig mindig az volt rajtam, 36 évesen szültem, nem ezzel függött össze. Normál női pamut alsót hordok, van, hogy átüt, de lehet kapni lézervágott bugyit, legjobb a testszínű az a legfeszesebb nadrágon se fog átütni, fehéren sem.
2021. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
17%
én olyat hordok, ami nem tanga, de a csípőmnél az a két pánt olyan vékony, mint a tangának
2021. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Lézervágott nekem a women secret-böl van, drága, de megfelel a célnak.
2021. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Tezenises lézervágott nagyon jó.
2021. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!