Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi dilemma. Kb.60...

Babakocsi dilemma. Kb.60 000ért mit/milyet?

Figyelt kérdés

Lengyel babakocsit újonnan, vagy jobb minőségűt használtan? Úgy vagyok vele az új mégis csak új, nem kopott, nem lakta le senki.

Viszont sok rosszat olvasok a Lorelli, Hauck stb kocsikról. Ugyanakkor van, akinek nagyon bejött. Ti mit vennétek, ha kb ennyit szántok rá?


2020. ápr. 14. 20:31
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és újszülöttnek lenne, de nem baj, ha végig kiszolgálja a babát:)
2020. ápr. 14. 20:33
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél még hozzá kétszázat. Kettőötvenért már jót kapni.
2020. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Lorellit vettem újonnan. Szörnyen lelakott lett 2-3hónap alatt. Sztem szörnyű babakocsi. Utána vettem egy használtat egy drágább kategóriából, nem látszott, hogy mennyire használt és még most is nagyon szép. Sztem aludj még rá egyet.
2020. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát nézd, 200ért vettem a kocsimat, mármint az autómat:) nem egy mai darab, de nagyon megbízható, semmi gondom vele, nem fogok többért babakocsit venni, mint autót azért:)
2020. ápr. 14. 20:39
 5/18 A kérdező kommentje:
Használtan milyen típusú ajánlanátok?
2020. ápr. 14. 20:40
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Hauck shopper slx trio set - ilyet vettünk,3.5 hónapja használjuk,nagyon szeretjük jó vétel volt,bár még csak a hordozó és mózes részt. A sportot később.

Fontos szempontból volt,hogy könnyű legyen,kényelmes a kicsinek,ezt abszolút hozta,egy kézzel kicsit nehézkesebb irányítani,de azert lehet. Könnyű kocsiból kivenni visdtarakni,a mózest belecsatolni. Sok helyen olvastam,hogy belerúgnak séta közben, én ezt nem tapasztalom pedig 175 cm vagyok,szóval jó hosszú lábam van.


Első gyerekkel kunertünk volt,azt utáltam,de ez a hauck nekem kellemes csalódás volt,kár lett volna 300 ezret kiadni egy kocsiért mikor ez a 3in1 kocsi 60 ért is tökéletesen hozza azt amit elvártunk tőle.

2020. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%

Ennyiért vagy csak valami fostalicskát kapsz újonnan vagy egy extrán lelakott márkásat. A két évig használt, gyönyörű Cybex szettünket 150.000 Ft-ért fogom feltölteni...

Persze lesz majd aki azt mondja, hogy naaagyon bejött a Lorelli és társai de az még vagy nem tolt normális babakocsit vagy annyira igénytelen, hogy csak az a lényeg, hogy guruljon és nem érdekli ha nyikorog, szakad, beszarik alatta ha fel kell emelni, 2 ajtós szekrény méretűre csukható, be kell rúgni stb...

Ha ennyim lenne erre akkor ezt venném, ez a Cybex jóárasított verziója, de egy fokkal minőségibb mint ezek a játékbabakocsi színvonalú Lorellik:

[link]

2020. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

A Lorelliktől ránézésre egy játékkocsi jobb.

Én középkategóriás lengyel Bebettot vettem használtan 60-ért.

Az első gyerek noname lengyel kocsit használt, én azzal is meg voltam elégedve. Van ABC design kocsink is, az elnyűhetetlen, használtan szerintem kapni ennyiért.


60-ért újat Kunertet és ugyanígy kinéző egyéb lengyeleket kapsz, nézegettem sokat őket, de valahogy.. nem. Mondjuk sokan tologatnak ilyet és vannak jó minták.

2020. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nézegetem, amiket írtatok, jöhetnek még, szívesen veszek minden véleményt :)
2020. ápr. 14. 20:59
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Kunert babakocsink volt, en sem szerettem volna extrasokat kolteni ra.


Mellette szol: nagy kerekek, jo rugozas, a mozeskosara mas babakocsikhoz kepest nagy, en terveztem nagy setakat, kinti alvasokat, a gyerek hason es haton is aludt benne szettart karokkal, jol kinyujtozva, nekem ez szempont volt. Szelessegre a legtobb boltban elfert, csak az ilyen kis vegyesboltokban volt gond, ahol a sorok kozott a foldre is pakolnak termeket.

Sportkocsija is uerre a vazra helyezheto, tehat a vaz meretevel es sulyaval kell szamolni.

Autosules: fapados, nincs eleg parnazottsaga,sokat sirt autoban hosszabb utakon, mire rajottem h kenyelmetlen. Lakasban hasznaltam ringatasra es vettem egy hasznalt draga bebihordozot autoba, amiben aludt mint a bunda.

Hatrany:

Elfoglalja az egesz csomagtartot (!) es nehez is sulyra, mi elso emeleten laktunk, naponta szetszedtem, osszeraktam, 2reszletben vittem le az elso emeletrol. Ez sem gond, ha van garazsotok vagy tarolotok ahova csak betolod es gyereket olben beviszed a lakasba.

Sportkocsija helyett szinten vettem kesobb egy ernyore csukhato szaladgalos sportbabakocsit jo aron, hasznaltan. Ez szinten a cipelgetes szetszedes miatt kellett, ha taroloba be tudtam volna tenni, teljesen jo a sportkocsija.


Tehat ha kertes hazban laktok, nagy setakat terveztek, ez a vaz, ezek a gumik tokeletesen kiszolgalnak 2-3gyereket.


ha szet kell szedni naponta, az megadja a napi testedzest, ez biztos:)

2020. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!