Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után gátmetszéssel 6...

Iza515 kérdése:

Szülés után gátmetszéssel 6 hétben szex?

Figyelt kérdés
Szülés után gátmetszéssel 6 hétben szex? Nekem szét jött a varrat is szóval kicsit későbbre gyógyult be. Mit szólt a nőgyógyász a 6 hetes vizsgálaton? 5 hét telt el és kicsit aggódom, mert azt mondják, hogy csak akkor lehet házas életet élni ha a vizsgálaton rá bólintanak.

#szex #vizsgálat #Szét nyílt gátseb
2021. máj. 9. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Mi a kérdés?

Szülés után 6 hétig nem javasolt a behatolós szex, ettől még lehet kézzel, szájjal vagy ami jól esik de a párod ne tegye be, csak ha az orvos mindent rendben talál a 6 hetes kontrollon de onnantól majd ő tájékoztat úgyis.

2021. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6.heten ujra kellett nyitni es 10 nap mulva volt kontroll,tehat addigra begyogyult. A helyedben megvarnam h megnezze es ramondja a vegso ament.
2021. máj. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Hát most az hogy nem javasolt az egy dolog, összeszidni nem fog azért mert egy héttel előbb szexeltél, igazából köze sincs hozzá, ha neked jó, és nem okoz panaszt, akkor ennyi döntési jpgpd hadd legyen már a saját testedről.
2021. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Mi már három hét után szeretkeztünk, nem volt semmi gond.
2021. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vissza mentem és nem szidott össze, mondta, hogy ha én úgy érzem nem baj ameddig nem okoz fájdalmat, szépen be gyógyult és így legalább tudjuk, hogy semmi probléma nincs😊 védekeznünk kell, mert már egyszer volt menstruációm.
2021. máj. 15. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!