Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált anyukák! Mennyire...

Elvált anyukák! Mennyire viselte meg a babátokat a válás? És milyen a kapcsolata a gyereketeknek az apjával?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, válunk. Már nincs esély rendbehozni a dolgokat.

Babánk 8 hónapos. nagyon szereti az apját. Milyen hatással lesz rá?:(


2010. aug. 23. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy a Tiédre milyen hatással lesz, azt nem tudom.Az én lányom alig volt egyéves, amikor elköltözött tőlünk férjem. A kicsivel jó kacsolata volt, és az is maraadt. Bármikor jöhet hozzá, bármikor elviheti, akár ott is aludhat nála, ha szeretné. (kiságy is van nála) Én baromira haragszom rá, hullámokban tör rám a harag, a kétségbeesés, de mindig felülkerekedek az én érzelmeimen, és a kicsi felé csak jót és pozitívat közvetítek az apjáról. A hálás kölyök egyébként hamarabb mondta ki az "apuci-t", mint az anyát. A kapcsolatuk gondolom ennek köszönhetően is jó, összességében egy héten háromszor minimum találkoznak.
2010. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

nálunk nincs szó haragról, én szeretnék válni, de nem szeretném ha rossz hatással lenne a babánkra.

2010. aug. 23. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!