Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan dolog, amit a...

Van olyan dolog, amit a babavárás idején megvetettek és később felesleges pénzkidobásnak bizonyult?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 07:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, volt. Tulajdonképpen nem volt felesleges, csak rossz választás volt. A kézi mellszívó. Pár hónap szoptatás után hirtelen nagyon elkezdett apadni a tejem, és ezerrel elkezdtem fejni minden szoptatás után, éjszaka is felkeltem 3 óránként. Ezenkívül csináltam naponta a 7-7-5-5-3-3-1-1-es fejést is. Tisztára vörösek voltak a csuklóim, és mozdítani nem tudtam az ujjaimat, annyira fájtak Valószínű, ínhüvely-gyulladást kaptam. A párom annak idején elektromosat akart rendelni, de én mondam, hogy túl drága, és nekem a kézi is ugyanolyan jó lesz. Hallgatnom kellett volna rá... Üdv, és szép napot, jó egészséget!
2010. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Olyan dolgok jutnak eszembe, amiről nem lehetett előre tudni, hogy nem fogjuk használni: cumisüvegek (egyes cumival) és bimbóvédő.

Jaaa, tényleg, amit másodszorra nem vennék meg: ágynemű garnitúra! A párnáját azóta sem vettem elő, a paplan részét a járókába teszem, amikor a járókabetétet mosni kell, de másra nem használom.

2010. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Amiről én sem tudtam, hogy felesleges lesz: tejes, teás cumisüveg (csak szopizott, utána egyből pohárból ivott), játszócumi - kiköpte, nem kellett neki. Játszószőnyeg - míg elfért benne, nem tudta értékelni, mire tudta értékelni, nem fért el benne. Hiperszupermenő játékok (szerencsére nem vittük túlzásba) - 8 hónapos, de még mindig a használati tárgyakkal van el a legjobban (fülhallgató, távirányító, zipzár, textilpelus) és a játékokon lévő fehér címkével :)
2010. aug. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
körömvágó olló és babacsipesz. A világ legfeleslegesebb dolgai!!
2010. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Szóval megfontolandó a cumisüveg (bimbóvédőt nem is akartam, ha szükség lesz rá, majd veszünk). Akkor játszószőnyeg, ágynemű is kilőve.


Utolsónak: akkor mivel célszerű a baba körmét vágni? Sima csipesz?

2010. aug. 24. 08:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Azért nem biztos, hogy ki kell ezeket lőni! Az enyém pl. imádja a játszószőnyeget, én pedig nem merném felnőtt ollóval vágni a körmét. Persze ez az én bajom, ügyetlen vagyok.

Ami nálunk tök feleslegesnek bizonyult, azok a 68-as rugdalózók. Most hord ilyen méretet, de egy szál bodyban van, meleg neki a rugi. Szóval szerintem ne nagyon vásároljatok be neki nagyobb méreteket előre.

2010. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia! Lekerekített végű kisollóval a legjobb vágni a baba körmét. De nem a műanyag babaollókkal! Én dm-ben vettem rendes acél kisollót, csak nem hegyes a vége. Könnyű használni, secperc alatt kész vagyunk vele.


Amit feleslegesen vettem: bimbóvédő, premaxx hordozó.

Kézi mellszívót is felesleges volt venni, lecseréltem elektromosra.

Játszószőnyeget ajándékba kaptunk, de minek.... :P


Ami kellett volna: ugye elektromos mellszívó, és még több textilpelenka és tetra kifogó.

2010. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Terhesen megvettem egy halom rágókát, mert olyan jópofák voltak. Aztán a fiam egyszer sem rágta őket. Eleve későn kezdtek el jönni a fogai, meg nem is akart rágcsálni akkor sem.
2010. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vettünk és sosem használtuk:bimbóvédő,cumisüveg,cumisüveg/étel melegítő Nem vettünk de pótolni kellett:Mellbimbó ápoló krém,melltartó betét, viszont nekünk bevállt az ágynemű-garnitúra(nagyobb méret)még most is azzal alszik a kisfiúnk,és lapos párnája van.Valamint a kézi mellszívónak is hasznát vettem sokáig,és kényelmesnek találtam.egy kétéves,és egy 28h.még pocakban lévő kisfiúk anyukája
2010. aug. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
4-ik vagyok. A saját körömollónkkal vágtam, sose volt gond éls nagyon szépen le tudtam vele vágni a körmeit. A babaollóból vettem párat de mind életlen és alig férsz a levágandó körömrészhez:-)
2010. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!