Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy baj az,...

Miért olyan nagy baj az, hogyha egyedül szeretnék gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok és Németországban élek. 2 éve váltam el az agresszív férjemtől és emiatt nem is szeretnék mostanában férfiakkal "tevékenykedni" se szexuálisan, se sehogy. Viszont hálistennek mostmár megteremtettem magamnak egy olyan egzisztenciát, hogy a gyerekvállalás beleférne az életembe (a mesterséges megtermékenyítést választanám, hogy ugye azért legalább az enyém legyen a baba), viszont mivel ugye nincs partnerem, ezért egy csomóan b@szogatnak, hogy biztos nem tudnám egyedül megoldani a gyereknevelést meg hasonlók. Szerintetek miért van ez?

2021. máj. 24. 19:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%

Mert rohadt önző vagy.

A saját mocskos önzésed miatt egy újabb lelkisérült gyerek kerül a világra. Szegény :(

2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
20%

mások az abortusz is vállalják, csak ne kerüljenek abba a helyzetbe, amit te most szeretnél magadnak

szóval így van ez

2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
39%
Mert a gyerekvállalás nemcsak a te érdekeidről szól, sőt jó esetben nem is elsősorban arról szól. Hanem a gyerek érdekeiről. Akinek szüksége lenne apára. Még egy vasárnapi apuka is jobb a semmilyen apánál. A normális természetesen az lenne, ha apa és anya együtt lakik és szeretetteljes párkapcsolatban élnek.
2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
28%
Férfigyűlölőként nem biztos, hogy szaporítanod kéne magad.
2021. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok férfigyűlölő. Később biztosan lesz majd párom, csak azt mondtam, hogy most nem szeretnék.
2021. máj. 24. 19:19
 6/38 anonim válasza:
76%
Ne foglalkozz az eddigi hozzászólókkal. Nem ismernek, nem tudhatják, milyen vagy.
2021. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
41%
És egyedül mit kezdesz majd amikor 2 hónap után vissza kell menned dolgozni?
2021. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Bellatrix:3 ***** válasza:
79%

Mondjuk senkinek semmi köze ahhoz, hogy valaki egyedül vállal gyereket vagy sem. A kérdező még mindig jobb, mint azok a nők akik ráerőszakolják a pasira a gyereket aztán csodálkoznak, hogy egyedül maradnak. Vagy aki nulla egzisztencia nélkül a szülei házába szül lehetne sorolni reggelig.

Még mindig korrektebb egyedül bevállalni a dolgot mint egy agresszív emberrel. A kérdező nem férfigyűlölő egyszerűen nincs most ilyenre szüksége ami lássuk be érthető hiszen a volt férje egy agresszív állat.

Hagyjuk már ezt a normális esetben dumát egy gyereknek szeretet kell ezt ugyan úgy képes megadni neki egy ember is mint 2. Az sem jó példa, hogy akkor honnan lát férfi példát, mondjuk nem a 4 fal közé zárják látni fog sokféle dolgot főleg Németországban ott kevésbé korlátoltak az emberek. Plusz mindenki magának szüli a gyereket nem a férjednek hanem azért mert neked kellett. Akkor mindenki önző aki gyereket vállal mert csak önmagáért teszi.

2021. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg ha 2 hósan vissza kell menni, mert kint nem lehet 2-3 évet otthon, akkor biztos apuka otthon maradna, ja nem mert ő is dolgozna.

Szard le ki mit mond a te életed.

És biztos örült volna a gyerek, ha egy agresszív barom az apja aki lehet őt is verné, milyen áldás egy ilyen pöcs.

Éld úgy az életed ahogy neked jó.

2021. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg igazad van, ha szeretnél gyereket és megvannak a feltételei, vállald csak be.


Arra sincs semmi garancia, hogy a gyerek apja végig jó apja lesz...


Akkor már inkább egy szerető anyuka, ha ott lesz a helyzet, úgyis megoldja a dolgokat.


Nekem 2 gyerekem van előző házasságból, most van úton a harmadik. Párom kamionos, hétköznap itthon sincs. Se nagyszülők, se semmi segítség, néha az exem de ő sem lakik közel.

És jelentem, élünk még, pedig gyakorlatilag egyedül oldok meg mindent.


Szerintem ne hallgass senkire, körön kívülről mindig könnyű ugatni...

2021. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!