Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki annyira pánikbeteg, hogy...

Aki annyira pánikbeteg, hogy képtelen egyedül tömegközlekedni és családtag kell vigye mindenhová a gyerekekkel hány gyereket vállalna maximum?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Először is kezeltetném magam pszichológussal, azutàn annyit, amennyit szeretnèk :) ha meggyogyultam!
2018. szept. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Pszichológus régóta kezel, de ebben nem értünk el változást, nem is erőltetném, mert nekem ez jó így ahogy most van.
2018. szept. 21. 16:50
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Ameddig ez az állapot fennáll addig a maximum 0 gyerek.
2018. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Inkább egyet sem. De ja autóval.nincs ilyen probléma akkor végülis megoldható a gyerek, viszont jogsi nélkül számomra kivitelezhetetlen lenne, hogy még nekem is kísérő kelljen.
2018. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Mentális betegséggel nem vállalnék gyereket. Ebben az esetben 2 dolog okán is.

Egyrészt sok alapból egészséges nőnél is előjön sok esetben olyan dolog pl. hogy szülés után depresszió. Növekszik a nyomás és bár nem vagyok pszichológus, de nem vagyok én abban olyan biztos, hogy ez a növekvő nyomás - és kitudja mennyire lesz problémamentes a gyerek - nem hoz elő egyéb mentális zavarokat.

Másrészt pedig szerintem borzasztó nehéz lenne így a logisztika. Engem az is nagyon zavarna, hogy nem tudok pl. egy távolabbi programba kettesben elmenni a gyerekemmel. Sürgős esetekről nem is beszélve...


A legnagyobb jószándékkal írom saját magad és a jövendő gyeremeked miatt: először gyógyulj meg teljesen, utána gondolkodj a gyerekvállaláson. Volt pánikbeteg ember a családomban, láttam ezt-azt, hát nem valami egyszerű és könnyű betegség ez.

2018. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Így egyet se

Az utcára se mész ki egyedül???

2018. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Már van gyerekem, a családomban akiknek van jogsijuk elvisznek mindenhová, legfeljebb szabadságot vesznek ki.

Jogsit én nem szeretném letenni.

2018. szept. 21. 17:05
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
És ez szerinted így mennyire lenne szabad élet? Ne nehezítsd tovább az életedet, ne nehezesítd a gyerek életét...
2018. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Pedig 0 lett volna az ideális gyerekszám
2018. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Hát hallod, nem semmi, mennyi madár rokonod van, hogy képes azért szabadságot kivenni, hogy titeket furikázzon... atya világ...
2018. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!