Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok így egyedül...

Ti vállalnátok így egyedül gyereket?

Figyelt kérdés

Már gyerekként is az anyaságról álmodtam.Aztán megismertem valakit.Akivel évekig együtt voltam.Nagyon szerettem.De sokszor megvert és megalázott.Egyszer terhes is voltam tőle de sajnos elment a baba.

Azóta nagyon szenvedek.Mert sajnos a párom szakított velem és hiába lett volna lehetőségem párkapcsolatot kialakítani nem megy mert még mindig a volt páromat szeretem évek óta.

Az ismerőseim körében már mindenki házas és gyereke van.Emiatt már barátaim se nagyon vannak.A férfiakban csalódtam de gyermekre vágyom.

A barátnőm szerint a spermabank a jó megoldás de én nem szeretném.Szeretném tudni ki a gyermekem apja.De nem várom el hogy a sajátjának tekintse a kicsit.

Én dolgozom és jelenleg tanulok is.A szüleimmel élek.Egyedül nem is élnék.Hiszen így is magányos vagyok.

Anyukám szerint nem jó hogy annyira rá vagyok kattanva a babára,mert pont az ilyeneknek nem szokott összejönni.

Mit gondoltok?


2015. ápr. 3. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:

nem véletlenül ment el a baba, erre nem gondolsz?

szerintem várj még.

2015. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várj még, jönni fog valaki, akinek érdemes babát szülnöd. És ha akkor már lesz babád egy idegentől, nagyon rosszul fogod magad érezni.
2015. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm volt így, nem lett normális párkapcsolata. Végül vállalt egy gyereket egyedül (tudja, ki az apa). Nem bánta meg sohasem, hogy így döntött.
2015. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vállalnék így. Szép és jó, hogy szerinted elég a gyereknek egy szülő is, de ez hülyeség.
2015. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vállalnék, először tedd rendbe magad, mert pszichológusra van szükséged, ha még mindig egy olyan embert szeretsz, aki megvert és megalázott, ez nem normális.
2015. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennyi tőmondattal szerintem te még csak egy unatkozó tini vagy...
2015. máj. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én tini? Lassan 21 éves vagyok. És végre terhes! :)
2015. máj. 25. 21:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett Veled/Veletek?
2021. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!