Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten mennyit illik...

Budapesten mennyit illik adni, hogy ha házhoz kihívjunk a gyerekorvosunkat? Illik adni, hogy ha rendelési időben megyünk a rendelésre ( ha azt szeretnénk, hogy ha baj van, komolyabb láz, szédülés, hányás, akkor kijöjjön hozzánk)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

2ezret szoktak felénk adni (19. ker). Persze hallottam, már, h van,aki többet,de olyat is, hogy kevesebbet.

A rendelésen sosem adok neki

2012. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is két ezret adok ha kijön.Rendelésen semmit,minek?(XXIII.ker)
2012. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 3000.-et adtam annó…

Viszont engem meg az érdekelne, hol talál az ember olyan orvost, aki hajlandó kijönni? Mert nálunk mindig azt mondják, menjünk be (a régi, jó fej dokink, aki kijött, sajnos meghalt közben) a rendelőbe…

2012. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy ezrest szoktam. XV. kerületi. Nekünk még csak nem is körzeti, mert az utca másik oldala az övé. Ennek ellenére ha hívom simán kijön. Még nagyon indok sem kell, hogy miért.
2012. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!