Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kihívom a gyerekorvost,...

Ha kihívom a gyerekorvost, hogy itthon adja be a kisfiamnak a bárányhimlő elleni védőoltást, akkor mennyi pénzt illik neki adni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Van fix tarifájuk, kérdezd meg mennyivel tartozol. Nekünk előre megmondta, hogy 3000 Ft a kiszállás. Ilyenkor mindent megcsinál, olt, vizsgál, mintát vesz, amit csak kell.
2019. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem viszed simán a tanácsadásra oltatni a gyereket ?
2019. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1es: Köszönöm!

2es: Nem mindegy neked? Meg van rá az okom, hidd el!

2019. nov. 25. 10:45
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Érdekelné, csak úgy kíváncsiságból, mi az oka.


Amúgy általában ha ok nélkül hívod ki az orvost, az olyan 5e, plusz létezik oltási díj is, amit felszámolhat, az 2000, ez fix díj. A rendelőt kell felhívni és megérdeklődni. Az is lehet, hoyg ilyen miatt ki se megy, hiszen nincs egészségügyi oka annak, hogy nem viszed a gyereket a tanácsadásra és nem kötelező oltásról van szó.

2019. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk messze van, nincs autó, 2 gyerek van és nagy macera, fája lába, nincs kedve..akármi, lényegtelen.
2019. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
De már kötelező a bárányhimlő elleni oltás.
2019. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De kijön, mivel jól ismer minket a doki, eddig is mindig kijött. Csak elfelejtettem mennyi a tarifája. Több mint egy éve megbeszéltük, de hát akkor pont szülés után annyi mindennel tele volt a fejem.
2019. nov. 25. 11:05
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi 5ös! Igen, nem lényeges. Nem ismerjük egymást. Nem tudom miért érdekel ez bárkit is.
2019. nov. 25. 11:07
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Valóban, csak kíváncsiságból kérdeztem.

Ilyenkor, amikor feleslegesen hívják ki a gyerekorvos, vagy egyáltalán az orvost, mindig azon gondolkodó, mit szólna az illető, ha hozza nem menne az orvos akkor, amikor valóban kellene, mert épp egy lusta anyuka/akárki tartja fel.

További szép napot neked.

2019. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Na jól be lehet fejezni! Nem akartam leírni, mert nem tartozik rátok. Engem ne nevezzen senki lustának. És még én vagyok bunkó?

El van törve a bal karom és a fiam 12 kg. Még nem jár önállóan. Mégis, hogy vegyem ki a gyerekülésből vagy a babakocsiból fél kézzel.

Remélem most boldogok a kíváncsiak.

A többieknek köszönöm a normális választ.

2019. nov. 25. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!